EBL banner

Lahodné potěšení, které zbožňují hvězdy Cannes i Karlových Varů

Dáme vám pár nápověd:

  1. Je to něco, co vás příjemně ochladí i v tom největším horku. A pokud jste byli v Karlových Varech, pak určitě víte, jak tamní kolonáda umí být rozpálená.
  2. Jde o sladkost, které neodolá ani zarputilý dietář.
  3. I přesto, že se lahůdka „narodila“ před třiceti lety, nevidíme na ní známky stárnutí. Ba naopak!
  4. Je ztělesněním hravosti, a hrdě nosí hashtag #neverStopPlaying.
  5. Zbožňuje ji Rita Ora či módní ikona Iris Apfel.
Magnum

Nebudeme vás dlouho napínat, opravdu se jedná o prvotřídní zmrzlinu Magnum, která dokáže uspokojit všechny mlsné jazýčky. To mimochodem vědí i zmiňované hvězdy Rita Ora a Iris Apfel, které se staly tvářemi nejhravější varianty zmrzliny Magnum – White Chocolate & Cookies. „Vždycky jsem žila svůj život, jakoby se na mě nikdo nedíval. Je to plýtvání životem, pokud žijeme ve strachu z úsudku. Jdi do toho, říkám! Byla jsem nadšená, že jsem mohla spolupracovat se značkou Magnum a ukázat tento postoj k životu, a také inspirovat ostatní k tomu, aby dělali totéž. Doufám, že když to lidé uvidí, budou mít potřebu být trošku srdečnější a hravější,“ řekla o spolupráci sedmadevadesátiletá Iris Apfel.

Magnum

Nejnovější novinka White Chocolate & Cookies byla představena právě na filmovém festivalu v Cannes na velkolepé párty, které dominovala již zmiňovaná hravost. Pokud vám tedy konvenční pravidla nic neříkají a zároveň si chcete dopřát prémiové mlsání, pak se nechte okouzlit zmrzlinou Magnum. My už se nemůžeme dočkat Karlových Varů, kde ochutnáme jejich novinku.

EBC promo