EBL banner

Nechte se hýčkat jako filmová hvězda! Známe nejlepší spa ve Varech

Během filmového maratonu se může stát, že zapomeneme na svoje zdraví. V takový moment naštěstí existuje Spa Hotel Dvořák, který kromě ubytování nabízí i dechberoucí spa a léčebné procedury. Nebojte se na pár okamžiků vydechnout a věnovat čas sobě samým. Zaručujeme, že vám poděkuje nejen vaše tělo, ale i mysl.

A jaké procedury ve Spa Hotelu Dvořák letos rozhodně nevynecháme? 

  • ANTICELULITIDNÍ MASÁŽ – protože víme, že sezení v kinosálech nás celulitidy nezbaví.
  • AROMA MASÁŽ KNEIPP – oteklé nohy a unavená chodila po celodenním pendlování mezi EBL a Thermálem se po této masáži stanou minulostí.
  • TĚLOVÝ PEELING – mít krásnou a jemnou pokožku jako ve dvaceti? To je větší lákadlo než večeře s hercem Casey Affleckem. 
  • SKOŘICOVÁ PÉČE – skvělý doplněk anticelulitidní masáže.
  • PÉČE MOŘSKOU ŘASOU – jakmile skončí karlovarský festival, objednáváme se na proceduru s mořskou řasou a s mořskými chaluhami, které podporují detoxikaci pokožky a její elasticitu během diet.
Hotel Dvořák

Čím déle, tím lépe

Všichni asi víme, že nejvíce našemu tělu prospěje intenzivní péče. Také tu najdete ve Spa Hotelu Dvořák, který nabízí hned několik léčebných balíčků. Dopřát si tak můžete například Karlovarskou léčebnou kúru light, Zeštíhlující kúru, Detoxikační balíček, Antistresový balíček nebo třeba Zeštíhlující program, který zahrnuje konzultace s nutričním terapeutem a každodenní cvičení. Zároveň na vás při pobytu v hotelu čeká bezplatné využití saun a bazénu, a to od 7:00 do 22:00 hodin s každodenní nabídkou sportovních a relaxačních kursů - ranní gymnastika s fyzioterapeutem, aqua gymnastika, yoga nebo pilates.

Více informací naleznete na www.hoteldvorak.cz.

EBC promo