EBL banner

Proč zbožňujeme sedací soupravy Ligne Roset?

V Elle Beauty Lounge se spokojíme jenom s tím nejlepším, a tak není divu, že nám i letos budou dělat radost sedačky Ligne Roset. Během 150 let své existence se tato francouzská značka stala symbolem moderního životního stylu a nadčasového bydlení. V úzké spolupráci s předními světovými designéry, jako jsou Pascal Mourgue, Ronan a Erwan Bourroullecovi, Pierre Paulin, Didier Gomez, Christian Werner, Inga Sempé či Peter Maly, vycházejí z dílny Ligne Roset ikonické produkty, které sbírají mnohá ocenění.

Proč nedáme dopustit na Ligne Roset?

 Vybere si každý! Díky osobitému rukopisu každého designéra je nabídka Ligne Roset opravdu rozmanitá. Značce nedělá problém dodat sedací soupravu do moderního interiéru a se stejnou grácií vám nabídne vhodný kus i do klasického obývacího pokoje.

♥ Jedinečnost! Každý kus je originál a zákazník si může vybrat ze široké škály provedení a barev. Navíc produkty Ligne Roset vynikají svou kvalitou a funkčností.

Ligne Roset

♥ Skvělý showroom! V loňském roce značka oslavila 25 let svého působení na českém trhu a v prostorách nového showroomu v Atriu obchodního komplexu Florentinum nabízí na ploše 250 m2 kompletní vybavení bytových interiérů včetně svítidel a doplňků.

♥ Stále něco nového! Každý rok navrhují pro Ligne Roset renomovaní designéři nové kolekce, se kterými přichází do interiérů osobitost a elegance s originálním, harmonickým a inspirativním výsledkem.

Legendární výrobky! O unikátním designu produktů Ligne Roset hovoří také fakt, že některé výrobky, jako například sedací nábytek Togo nebo pohovka Ploum, se staly klasikou designu 20. století.

EBC promo