Rozhovor: Aneta Vignerová nejen o vztahu s Petrem Kolečkem

S Anetou Vignerovou jsme se sešly na terase IQOS Lounge, kde se po celou dobu karlovarského festivalu odehrávají odpolední talk show s Liborem Boučkem a zajímavými osobnostmi. 

Uplynulo deset let od vašeho vítězství v Miss ČR. Jak byste těch deset let charakterizovala?

Přemýšlela jsem o tom. Určitě bych to nazvala jako jednu velkou zkušenost. 

A jaká je Aneta Vignerová nyní?

Já si myslím, že se člověk přirozeně vyvíjí, a to nemusí absolvovat žádnou soutěž. Takže jsem starší, možná jsem více přemýšlivá. 

Vypadáte úžasně. Jaký je váš recept na krásu? 

Určitě děkuji genetice. Také normálnímu životnímu stylu. Snažím se moc nestresovat, je důležité přemýšlet nad věcmi racionálně a nedělat si ze všeho velkou hlavu. Být prostě v pohodě. Recept ale nemám.

Cvičíte?

Momentálně necvičím vůbec. Já říkám, že je docela vtipný, že když člověk přibere, tak si může koupit o velikost větší tričko, a i tak vypadat skvěle. Pokud to člověk umí hezky zkombinovat, tak to pomůže. Říkám, je to asi genetika. 

Vaším přítelem je scenárista Petr Kolečko. Jak jste se seznámili?

My jsme se seznámili při natáčení filmu, který psal. Já jsem v tom filmu měla takovou menší roli a na dotočné jsme se poznali. Vždycky to byl prima, vtipný kluk a nějak se ty situace potkaly a přeskočila jiskra. 

Vignerová

Uvidíme vás tedy v nějakém dalším filmu?

Ne, já doufám, že ne. Na tohle nejsem. Já jsem fakt trémistka, a čím jsem starší tím je to horší. Takže nechci. Líbilo by se mi, kdybych Petrovi mohla být námětem. To by mi přišlo vtipný. 

Vypadá to, že vaše slova se stanou skutečností...

Zaregistrovala jsem, že by udělal něco s miss.

Jak vypadá vaše letní beauty rutina?

Momentálně se napatlat nějakým opalovacím krémem a dát si jemný make-up. Nesmím zapomenout ani na rtěnky, ty jsou nejlepší. 

Jsme v Karlových Varech, už jste viděla nějaký film?

Film asi nezvládneme, ale já jsem tady hlavně jako doprovod. Přítel bude mít v srpnu premiéru filmu Přes prsty, tak hlavně kvůli tomu jsme tady.