REKLAMA

EBL banner

Svatba jako z filmu? Prožijte ji v Hotelu Imperial

REKLAMA

Luxusní neorenesanční hotel, krásný hotelový park a pozvánky až pro 120 hostů? Pokud jste ani nesnila o tom, že by taková svatba šla v České republice zařídit, pak pro vás máme dobrou zprávu. Jde! A ještě ke všemu v mecce lázeňství a odpočinku – v Karlových Varech, v legendárním Hotelu Imperial.

Výhody, které jinde nenaleznete

Míst, kde lze uspořádat svatbu je nespočet. Místa, kde lze uspořádat nezapomenutelnou a jedinečnou svatbu bychom ale dokázali spočítat na prstech jedné ruky. Jedno takové se tyčí nad městem a dívá se na Karlovy Vary pěkně z výšky. Hotel Imperial patří mezi jedinečné hotely, které svými službami převyšují standard. Pokud se rozhodnete, že v tomto hotelu uspořádáte svatbu, můžete se těšit na mnoho výhod, které jinde nenaleznete. Například vám k ruce bude svatební koordinátorka, díky které si předsvatební přípravy doopravdy užijete. Důležitou součástí každé svatby je také jídlo. Ani o to se starat nemusíte, neboť vám místní šéfkuchaři připraví všechno, po čem vaše novomanželské chuťové pohárky touží.

Hotel Imperial
Info ikona

Zaostřeno na svatební obřad

Je stěžejní chvílí celé svatby, ale mnohdy mu není věnována velká pozornost. Pokud ale toužíte po nevšedním svatebním obřadu, pak vám Hotel Imperial může nabídnout hned několik možností. Je libo svatbu v růžové zahradě, hotelovém parku, nebo raději dáte přednost vyhlídkové věži či soukromému hotelovému salonku? Rozhodnutí je jenom na vás, a vězte, že na počasí nemusíte brát ohledy.

Nezapomenutelný večer

Žádná pořádná svatba nekončí před půlnocí, a tak si i v Hotelu Imperial můžete užít dokonalou afterparty. Ať už si vyberete noblesní sál, nebo zvolíte elegantní bar, v žádném případě neuděláte chybu. Spolehnout se můžete také na večerní raut, taneční parket a dokonalé pití. Samotnou třešničkou večera je romantické svatební apartmá, kde si užijete první společnou noc.

Hotel Imperial
Info ikona

Služby nejen pro nevěsty                                                                 

Pokud vás svatba teprve čeká, nebo ji máte krátce za sebou, můžete využít další nabídky, které Hotel Imperial nabízí. Pro rozlučky se svobodou se nejvíce hodí hotelový park, ve kterém můžete uspořádat letní piknik. Pánové zase jistě ocení Club Imperial v anglickém stylu, který je jako stvořený pro pánskou jízdu. Stejně tak i líbánky v Hotelu Imperial se stanou vaší nezapomenutelnou dovolenou.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA