EBL banner

Ten nejlepší doplněk nejen do Varů? Krásný a bělostný úsměv

Všimli jste si někdy, co spojuje filmové hvězdy? Jistě všimli. Vypadají skvěle! Práce stylistů, kadeřníků a vizážistů je dokonale vidět. Práce zubařů ovšem také. Ne nadarmo se používá pojem „hollywoodský úsměv“. Hvězdy se však nemohou spoléhat pouze na dentisty, nýbrž musí mít po ruce i profesionální produkty.

Vykouzlete si svůj hollywoodský úsměv

Stejně tak jako si můžeme vybrat schopného zubaře, můžeme sáhnout po osvědčených značkách zubních past. Mezi takové se po právu řadí prémiová zubní kosmetika ze Švýcarska Swissdent, která nabízí kompletní péči pro zdravé a esteticky perfektní zuby. Tato zubní kosmetika původně vznikla jen pro domácí péči klientů jedné švýcarské dentální kliniky. Pozitivní ohlasy však dovedly zubní pasty a kartáčky do výroby a v krátkém čase značka opanovala vrchol segmentu i koupelny náročných a slavných.

Mezi její další atributy patří fakt, že vyrábí nejšetrnější zubní pasty, které však díky skvěle technologicky vybudovanému složení perfektně čistí a výsledek je na zdravých a vyleštěných zubech ihned znatelný.

Swissdent

Správnou pastu bychom měli, teď už jen stačí sáhnout po prvotřídním kartáčku Swissdent. Ten už na první pohled zaujme unikátním profilem, který je inspirován tvarem zubařských nástrojů. Zároveň nutí k držení v prstech, díky čemuž dochází k jemnějšímu čištění. Pokud toužíte po jednoduchém, avšak naprosto efektivním kartáčku, pak už nemusíte dlouho váhat. Vše navíc podtrhává fakt, že kartáčky Swissdent získaly prestižní ocenění Red Dot Award.

Nezapomeňte na obočí

A co dál? Nyní stačí doladit pár detailů a vzhůru na červený koberec (nebo klidně i do kina). A když už jsme u těch filmových hvězd, dokonalé obočí jde možná hned za tím úsměvem. Na to je expertem značka Tweezerman New York, na jejichž ikonickou pinzetu Slant nedají dopustit profesionální kosmetičky ani celebrity zvučných jmen. Tweezerman navíc dbá na čistý materiál, ruční broušení a neuvěřitelně snadné a přesné ovládání.

Tweezerman

Profesionální péče i ve Varech

Obě značky budou již potřetí k dispozici nejen hostům v ELLE Beauty Lounge, ale také všem návštěvníkům karlovarského festivalu. Právě pro ty bude připraven Profimed POP UP obchod v růžovém lodním kontejneru a to nedaleko Grandhotelu PUPP, na pěší zóně s poněkud překvapivým názvem Stará Louka.

EBC promo