Kiss goodbye: Poslední dny oslav filmu v ELLE Beauty Lounge Red

V ELLE Beauty Lounge Red letos ELLE oslavila třicetiny. Místo Red Room bylo kasino. Kiss Kiss Bang Bang! Budeme vzpomínat na Ester Geislerovou a Vojtěcha Vodochodského jako krupiéry. A taky na Jirku Mádla, kterého jsme marně hledali po chodbách Thermalu. A kdo ELLE nakonec přišel dát vytouženou pusu? Natália Germani, Elizaveta Maximová a také Marika Šoposká a Gabi Heclová. Některé jsme zachytili na kameru, jiné si necháme pro sebe. A koho jsme si dali do pomyslného narozeninového alba?

Mohlo by se vám líbit

Rozloučení s Vary: Natália Germani, hvězda filmu Její tělo, se loučí

V ELLE Beauty Lounge Red hvězdy odchází na poslední letošní červený koberec ve Varech. Natália Germani v duchu oslav třicetin ELLE, oblečená v malých černých, posílá z hotelu Thermal pusu na rozloučenou.
elle.cz

ELLE Must-haves

U ELLE třicetin nemohli chybět vlasoví stylisté a produkty Shu Uemura Art of Hair, make-up artisté Douglas a Giorgio Armani. V ELLE Beauty Lounge Red hvězdy objevily oblečení značky Falconeri, pánské obleky Gentleman Store, spodní prádlo Tereza Vu, šperky Apart a sluneční brýle Etnia Barcelona. Vždy svěží pleť zajistila kosmetika Dove. K zakousnutí sváděly oplatky Manner. Energii udržovalo Caffé Vergnano a smoothie kapsičky plné ženšenu Kombe od Pure District. Správnou hydrataci zaručila Mattoni. Připíjelo se šampaňským Moët a drinky namíchanými z Campari, Beluga a Fever Tree. Vysoké teploty zahnaly alespoň na chvíli nanuky Magnum. Interiér byl vybavený nábytkem Konsepti. U oslav nechyběla Visa a vysavače, stylingové nástroje a čističky vzduchu Dyson. Na poslední červený koberec vezly vozy BMW.

Jitka Schneiderová, Gabi Heclová, Marika Šoposká

Máme navždy v albíčku šarm Jitky Schneiderové v bleděmodrém outfitu od Zuzany Kubíčkové. Mariku Šoposkou v outfitu Elisabetta Franchi jakoby jsme vystřihli ze staré detektivky. Gabi Heclová ovládla jako královna lobby hotelu Thermal. Natália Germani v malých černých šatech The Dress byla neodolatelná. Kdo další navštívil ELLE Beauty Lounge Red?

Nahlédněte do posledních dnů v ELLE Beauty Lounge Red:

Zdroj: autorský článek