ELLEphoria: O beauty radostech života s Darou Rolins

Co je pro vás v životě nejcennější?

Miluju svoji svobodu. Já jsem taneční, jsem energie, baví mě dělat věci, které nebudou tolik úspěšné, ale budou naprosto popisovat mě, můj charakter.

Jaká je vaše nejoblíbenější část dne?

Mám dům na kraji Prahy pod lesem a vůbec si neumím představit nemít možnost otevřít dveře a šlápnout bosou nohou s ranním hrnkem kávy v ruce na orosenou trávu.

Jakou nejlepší radu ohledně krásy jste dostala?

Nejlepší rada ohledně krásy, kterou jsem dostala a sama ji mám vyzkoušenou na svém těle – spánek. To je nejlepší plastický chirurg, nejlepší doktor..., prostě odpočinek a spánek. Ten se vždy podepíše na mém výrazu nejvíc, zodpovědně a prokazatelně. V dobrém či zlém.

Co je vaší největší kosmetickou vychytávkou?

U mě je to spíš o pocitu se dobře cítit. Proto i doma nosím lehké líčení – linka, nádech fialkového stínu a konturka. Rtěnky v podstatě moc nepoužívám, vše zvládnu konturou (vím, trochu 80.‘ směje se) a následně leskem. Rty jsou pak krásně zvýrazněné a ve správném tvaru.

Mohlo by se vám líbit

ELLEphoria: o vlasových trendech s Janem Molnárem

Je bratislavským vlasovým mágem. Kromě vlastní technologie populární barvící metody balayage vymýšlí i vlasové stylingy nejvlivnější ženy Slovenska, Zuzany Čaputové. Co představí ne ELLEphoria hvězdný kadeřník Jan Molnár?
elle.cz

Kolik času zabere líčení na koncert?

Za ta léta, co koncertuji, to už mám v malíku a zvládám to sama. I s vlasy mi to zabere zhruba nějakých 30 minut. Tady zase naopak výrazné oči i rty. Podium toho logicky snese více. Naopak nepoužívám skoro žádný make-up, který s tancem a září světel si moc nerozumí… no a samozřejmě nesmí chybět můj ikonický culík.

Která vůně vám připomíná lásku?

Květy, louka, takovýto typ vůně, kdy se zhluboka nadechnu, cítím lásku. Vyvolává to ve mě stejné pocity, jako když cítím lásku. A možná ještě piškoty… to má rovněž moc vyvolat ve mne takové ty něžné pocity, romantické představy a vzpomínky.

Přemýšlíte někdy nad tím co by, kdyby?

Tím, že žiju, jak žiju, jsem, kde jsem, mám dceru Lauru a fakt krásný život, tak si říkám, že ničeho nelituju, nic bych neměnila.

Co od vás můžeme čekat?

Stále je co dělat. Chtěla bych překlopit svoji vlastně už „značku Dara“ do jiných souvislostí, aby nabyla podnikatelského rázu. Viděla bych to v ženském duchu, tam bych se chtěla realizovat. Víc zatím prozrazovat nechci.

A co plánuje Dara jako muzikantka?

U mě je to nastavené tak, že zatím nejsem limitovaná. Do momentu, kdy budu mít co říct.

Co je to ELLEphoria?

ELLEphoria je jedinečný event pro všechny beauty lovers, kde můžete načerpat inspiraci, získáte povědomí o novinkách i stálicích ze světa krásy a potkáte se s influencery z Čech i Slovenska. Naše pozvání na akci přijaly top beauty značky a vy se tak můžete těšit na jejich opravdu zajímavý a intenzivní program! Naučíte se, jak být ještě krásnější uvnitř i navenek, a to již o víkendu 22.10. - 24.10. v Praze v obchodním domě Máj ve čtvrtém patře. Těšíme se na vás! Chcete vědět více? Sledujte naše webové stránky www.ellephoria.cz. Vstupenky můžete zakoupit na goout.cz.

Mohlo by se vám líbit

ELLEphoria: Kosmetická tajemství Zorky Hejdové

Jaké beauty tajemství skrývá instagramová diva Zorka Hejdová? Kolik hodin spánku potřebuje a jaké šílenosti již podstoupila? Přečtěte si malý teaser a více se dozvíte na ELLEphorii, kde Zorku potkáte osobně!
elle.cz