Drinky, se kterými oslavíme konec roku 2020

Ostružinová sangria

Hledáte novou verzi klasické sangrie? Tenhle drink je plný šťavnatých ostružin, a navíc obohacený o štiplavou chuť čerstvé bazalky.

Ingredience: 12 ostružin, 18 lístků bazalky, 180 ml Crème de cassis, 750 ml červeného vína, drcený led

Postup: Smíchejte ostružiny, bazalku a Crème de cassis ve velké nádobě. Přelijte do punčové mísy, přilejte červené víno a drcený led a lehce promíchejte.

 

Drinky
Info ikona

Recept na štěstí: Rozhovor s kreativní šéfkuchařkou Janou Jelič

elle.cz

Kir Royal

V prosincové dny servírujte bublinky trochu jinak, než jste normálně zvyklí... S dramatickým nádechem. Použijte červený likér Crème de Cassis a navrch přidejte růži. Nejromantičtější pití je na světě!

Ingredience: 120 ml šampaňského, 10 ml Crème de cassis, bílá růže

Postup: Nalijte šampaňské do skleněné flétny. Mírně na-kloňte sklo a pomalu přilejte Crème de cassis a nechte jej usadit se na dně skla. Ozdobte bílou růží.

 

Drinky
Info ikona

 

Další slavnostní koktejly a drinky najdete v prosincovém vydání tištěné ELLE. Objednat si jej můžete až do své schránky za speciální cenu, s dárkem a poštovným zdarma na tomto odkaze. Nově si ELLE můžete také přihodit k nákupu na Rohlik.cz.

Hledáte vánoční dárky pro své nejbližší? Vyberte si z edice kuchařek Apetit, které koupíte až do 4. 12. se speciální slevou až 40 %.

 

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA