Přejít k hlavnímu obsahu

Čeká nás rok Dřevěného Draka. Co přinese nový Čínský rok?

Přichází rok Dřevěného Draka

Dle čínské typologie pěti elementů je element dřeva spojován se zelenou barvou, rok 2024 tedy můžeme nazývat také rokem Zeleného Draka. Drak je sám o sobě symbolem síly, moci a bohatství. Draci, jedno z nejšťastnějších a nejmocnějších znamení čínského horoskopu, jsou přirozenými vůdci, jsou cílevědomí, ambiciózní, sebevědomí, inspirativní, odhodlaní a schopní si lehce poradit s jakoukoliv překážkou. Ale jsou také netrpěliví, výbušní a nevyzpytatelní. Element dřeva je pak charakterizován kreativitou, pohybem a evolucí. Nadcházející rok by nám tedy měl přinést zejména nové začátky, vylepšení a zkvalitnění různých aspektů našich životů a poskytne skvělý základ novým projektům, které budou přinášet dlouhodobý úspěch.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie: Čísla a vibrace. Zde je výpočet osudového čísla

Čísla jsou všude kolem nás, ať se nám to líbí nebo ne. Představují hodnotu peněz a jsou páteří veškeré technologie. Koncept numerologie pracuje s čísly trochu jinak, než jak je běžně známe. Dává jim duchovní povahu a vnímá je na astrologické úrovni. Kam až sahají historické kořeny numerologie? A jaký mají čísla vliv na naše osudy? A co vibrace? Čtěte dál a vypočítejte si osudové číslo vaší životní cesty.
elle.cz

Co čeká jednotlivá znamení?

Krysa s Drakem vychází velmi dobře. Zrozence tohoto znamení tedy čeká rok plný prosperity jak v osobním, tak pracovním životě. Pozor by však měli dát na neuvážené utrácení. Osoby narozené ve znamení Bůvola naopak čeká rok plný výzev, kdy se budou muset oprostit od svého konzervativního vidění světa. Budou mít příležitost objevovat svůj vnitřní svět i svět okolo. Také se mohou těšit na větší finanční stabilitu. Tygrům vnese setkání s Drakem do života soutěživost a neočekávané okolnosti. Bezpečnou cestou pro ně tedy bude dění okolo sebe v klidu pozorovat, vyhodnocovat a až poté činit rozhodnutí. Stejně obezřetní budou i v otázce osobních vztahů. Nové dveře se otevřou zrozencům ve znamení Zajíce a bude pouze na nich, zda se dokážou rychle rozhodovat a přizpůsobit a zajistí si tak úspěch nebo zaznamenají ztráty. Draci se mohou připravit na období plné nových zkušeností a příležitostí, růstu a dobrodružství. Energii do žil jim vlije i velká dávka vášně a romantiky. Síla Draka pozitivně ovlivní i jedince narozené v Hadu, protože podpoří jejich hloubavou, přemýšlivou povahu a pomůže jim v osobním i duchovním růstu.

Mohlo by se vám líbit

Velký horoskop pro znamení Štíra

Komplexní horoskop pro znamení Štíra, který se zaměřuje nejen na obecnou charakteristiku daného znamení, ale mimo jiné i na méně obvyklé oblasti jako jsou erotika, zdraví, vhodné bylinky, poslání a finance.
elle.cz

Překážky, ale i období růstu a rozvoje

Naopak Koně se mohou v následujícím roce setkat s překážkam. Pokud se jim podaří je svou pověstnou silou vůle a odvahou zdolat, bude jim odměnou pocit klidu a štěstí. Osoby narozené ve znamení Ovce čeká emoční horská dráha, ale ať už se ale rozhodnou ve svých vztazích zůstat či je opustit, budou jejich rozhodnutí správná. Opice, které si s Drakem rozumí, si budou užívat rok plný hojnosti a prosperity a budou schopné si dobře naplánovat i roky další. V Kohoutech pak Drak zahraje na romantickou notu a probudí v nich ohleduplnost, vlídnost a něhu. Psi by si měli dát pozor, aby se neutopili ve své nejistotě a tendeci váhat, energie Draka sice nemusí být v souladu s jejich věrnou a konvenční povahou ale s trochou rozhodnosti si dokáží proklestit cestu k úspěchu. Pro Vepře bude rok Draka údobím růstu a rozvoje, a to díky jejich vynalézavosti a odolnosti. Na jaře se pak budou moci těšit na nové pracovní nabídky.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie a osudová čísla: Matematika, kterou si zamilujete!

Čísla jsou nesmírně inteligentní, jsou všude kolem nás. Umí skvěle definovat náš charakter a nastínit naše směřování. Numerologie hýbe našimi životy, o tom není pochyb. Stále na své osudové číslo nevěříte?
elle.cz

Zdroj: astrosage.com, chinesefortunecalendar.com, astrosage.com