Numerologie, matematika, kterou si zamilujete!

Numerologie jako věda vznikla již před několika tisíci lety. Znali ji již starověcí Číňané, Egypťané i Řekové. Byl to právě významný filozof Pythagoras, který říkal, že čísla jsou základem veškerého dění na zemi. Populární numeroložka a koučka s českosúdánskými kořeny Monika Ben Thabetová klasický systém numerologie tak jak ho známe rozpracovala a vytvořila svůj vlastní. Svoji metodu nazývá Tajemství čísel a už teď s ní vyprodává sály napříč Evropou.Čísla mají nejen svoji kvantitativní, ale i kvalitativní stránku,” říká ve své populární knize rovněž zvané Tajemství čísel, díky které se dokonce i vy sami můžete naučit numerologicky analyzovat data vašeho narození a naučit se pochopit vaše silné stránky a dosáhnout vnitřního porozumění. Díky práci s čísly se dá dokonce najít životní poslání, zjistit, jakého partnera k sobě potřebujete, zda je vaše potřeba duchovního růstu abnormální anebo třeba máte sklony k závislostem, silné libido nebo se umíte snadno rozhodovat.

Životní počty, numerologie a tajemná moc čísel

elle.cz

Zjistěte své takzvané životní nebo také osudové číslo

Každé číslo má svoji kvalitu nebo chcete-li energii, a ta ho definuje. Uvěříte jakmile začnete! Ze všeho nejdřív začněte s výpočtem takzvaného životního nebo také osudového čísla. To dostanete sečtením všech číslic v datu vašeho narození. Sčítejte je tak dlouho, dokud nedostanete jednočíselnou cifru. Pokud jste například narozeni 10.5. 1990, pak váš výpočet bude vypadat jako 1 + 0 + 5 + 1 + 9 + 9 + 0 = 25 = 2 + 5 = 7. A sedmička podle Moniky Ben Thabetové představuje důvěru a otevřenost. Životním úkolem všech Sedmiček je naučit se důvěřovat lidem okolo sebe skrze práci na sobě samém. Častokrát se také jedná o velké vzdělance. A jak jste na tom vy? Počítejte s námi!

Osud podle numerologie

Pro výpočet kompletní numerologické tabulky, která vám prozradí víc, je nutné nastudovat návod v knize Tajemná moc čísel. Garantuji vám, že jakmile si tuto znalost osvojíte, žádná osoba okolo vás neujde vaším výpočtům a následné analýze. Minimálně já si spočítala prakticky všechny lidi kolem sebe. Manžela, kamarádky i šéfovou... Od té doby vím, jak na ně.

Horoskop od 12. června: Lvi budou přemýšlet o chování, Váhy o štěstí

elle.cz

Co vaše osudové číslo prozradí podle data narození?

1: KREATIVITA, VÍRA V SEBE A VLASTNÍ HODNOTU

Úkolem jedniček je vnášet kreativitu do života ostatních, překonat svoji sebekritiku a pochybnosti a následovat vlastní myšlenky a srdce.

2: SPOLUPRÁCE A ROVNOVÁHA

... začíná vyrovnaným vztahem se sebou. Jakmile toho dosáhnete, můžete se věnovat ostatním a v rámci spolupráce pomáhat svému okolí.

3: KOMUNIKATIVNOST A UPŘÍMNOST

Úkolem těchto lidí je využít svoji emoční citlivost a naučit se upřímně a otevřeně komunikovat. Jen tak se zbaví pochyb a přecitlivělosti.

4: STABILITA A POSTUP

Aby tito lidé získali od života to nejlepší, potřebují nalézt rovnováhu těla, duše a emocí. Často se u nich vyskytuje výjimečný komunikační talent.

Prastarý perský horoskop: Co napoví o vašich vlastnostech a osudu?

elle.cz

5: SVOBODA A DISCIPLÍNA

... patří mezi hlavní úkoly pětek. Svobodu musí nalézt v sobě, nikoli ve vnějším světě a rozptylování, které je ovlivňuje. Mají velký smysl pro dobrodružství.

6: SEBEPŘIJETÍ A IDEALISMUS

Aby šestky mohly vést naplněný život, je potřeba, aby sladily svoje vznešené cíle s každodenní realitou. Musejí se naučit přijímat sebe a ostatní.

7: DŮVĚRA A OTEVŘENOST

Životním posláním je naučit se důvěřovat lidem okolo sebe. Pak teprve mohou cítit svobodu i bezpečí. Sedmičky jsou mimořádně inteligentní, vzdělanci.

8: HOJNOST A MOC

Uznání osmičky získají jedině tak, že se naučí dělit se svým okolím o bohatství, které jim bylo poskytnuto. Charakterizují je slova síla, autorita a peníze.

9: INTEGRITA A MOUDROST

Jedná se o přirozené lídry, kteří svým silným charizmatem vzývají k následování. Jen je potřeba naučit se žít v souladu se svými morálními zásadami.

Monika Ben Thabetová

Zdroj: Tajemství čísel, Allure, horoscope.com