Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop na únor: Raky čekají velké změny, Štíři si vyberou lásku

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Šťastná náhoda stojí při vás. Seznámíte se se zajímavými lidmi obojího pohlaví a bude záležet jen na vás, zda se z toho vyvine láska nebo velké přátelství. Také očekávejte nález předmětů, které jste dlouho hledali. Bude to pro vás velmi příjemné překvapení. Vytrvalost při realizaci dlouhodobých plánů vám přinese zasloužené ovoce. Pracujte na tom, abyste byli v lepší kondici a vaše pokroky se odrazí nejen na vaší fyzičce, ale i na zdraví. Navýsost spokojení můžete být i po pracovní stránce. Bude se vám dařit, práce vám půjde od ruky. I kolegové vám budou přát a zaměstnavatel nejspíš ocení vaše schopnosti více, než jste čekali. Očekávat můžete také příjemné finanční zlepšení. Zkusit můžete i los, je možné, že se na vás usměje štěstí i v tomto směru. Únorové dny budou skvělé k prosazování všech vašich zájmů i k tomu, abyste se vypořádali se svými nepřáteli nebo s těmi, kteří nevěřili ve vaše schopnosti. Vhodná doba bude k vylepšení svého vzdělání a k pracovnímu postupu. Co se týče investic a půjček, i zde byste si mohli polepšit.

Rada: Pusťte se do nových projektů, bude se vám dařit i v té oblasti, kterou jste ještě nezkoušeli. Proto hledejte!

Únorová afirmace pro Berany: Tvrdá práce se vám neobyčejně vyplatí.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Mějte se na pozoru před jakýmkoliv prohřeškem během pracovní doby. Neměli byste také měnit zaměstnání, pokud to není nezbytně nutné – asi byste si nejen nepolepšili, ale naopak by vám hrozilo zklamání. Ztratili byste jistotu a nový zaměstnavatel by nesplnil ani zlomek toho, co nasliboval. Většina z vás dokáže proplout tímto měsícem bez vážnějších následků a všechna nebezpečí s trochou opatrnosti a prozíravosti úspěšně zažehnat. Pokud ale nebudete opatrní, tak vám tyto dny hrozí, že se vám váš život a hlavně disciplína, kterou jste si zvládli nastolili, vymkne z rukou. Nejrušnější dny čekají na úředníky, sekretářky, finančníky, obchodní cestující a manažery. Ti všichni by měli podniknout něco pro zvýšení své kvalifikace, pro pracovní postup nebo aspoň pro vylepšení svého platu. Po zdravotní stránce se nebudete cítit nejlépe, hrozí, že se ozvou staré nebo dlouhotrvající nemoci.

Rada: Nenechte se ukolébat těmi, kdo jsou nesvědomití a budou vám vyprávět o tom, že se stane zázrak. V tento měsíc se rozhodně nestane.

Únorová afirmace pro Býky: Snažte se udržet disciplínu, vyplatí se vám to.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Tyto dny si oddychnete. Pokud vám dělalo starosti zdraví a podařilo se vám ho uchránit, jste z nejhoršího venku. Můžete se těšit na pozvolný posun k lepšímu, a to dokonce i ve stravování a v životosprávě, takže se budete cítit mladší a ve skvělé kondici. Přebytečnou energii ze sebe začněte vydávat sportem a budete se cítit i vypadat ještě lépe. Štěstí se vás drží a vaše planety vám dopřejí všeho dostatek, a to nejen co se týká materiální oblasti. Budete překypovat příjemnou náladou ve vztahu ke svému okolí, což se samozřejmě promítne i ve vztahu okolí k vám. Pokuste se využít situace k tomu, abyste si našli nové přátele, nový vztah nebo si vytvořili nějakou novou pracovní příležitost. Pokud máte pocit, že se kolem vás nic neděje a vám stojaté vody lezou na nervy, rozviřte je sami. Přihlaste se do nějakého kurzu, naučte se něco nového. Bude se vám to hodit, až si budete chtít polepšit v práci nebo objevit nějaké nové koníčky.

Rada: Nebuďte podráždění a ironičtí, držte si dobrou náladu a nadhled. Nenechte se ovládnout emocemi.

Únorová afirmace pro Blížence: Sáhněte do svých rezerv a pusťte se do nových výzev.

 

Čeká nás rok Dřevěného Draka. Co přinese nový Čínský rok?

elle.cz

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Nejspíš budete muset udělat změny v pracovních záležitostech, aby se vám nadále dařilo. Osud vás k tomu bude postrkovat opravdu agresivně, a vám nezbude nic jiného, než vyvodit ze stávající situace důsledky a udělat si v pracovních záležitostech pořádek. Nedělejte ale pracovních ani ve finančních záležitostech unáhlená rozhodnutí a rozhodně také nepřeceňujte své síly a možnosti. Neměli byste se nechat vlákat do velkých půjček nebo nákupů. Nejvíce bude osud přát starším Rakům. Tyto dny přehodnoťte sebekriticky dosavadní životosprávu, a zkuste se zbavit nedostatků, chyb a zlozvyků, které jste si zafixovali. Vhodná doba bude k návštěvám posilovny i na nové sportovní aktivity, které jste ještě nevyzkoušeli. I když neuvidíte na první pohled změny, uvnitř budou probíhat. Buďte trpěliví!

Rada: Do svého denního režimu zahrňte nějakou z alternativních tělesných aktivit.

Únorová afirmace pro Raky: Některé změny bolí, ale ponesou ovoce!

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Budete mít tendenci padnout k zemi nebo dokonce do bahna. Tyto dny se budete nejspíš potýkat se zdravotními problémy, nic ale není ztracené. Pokud během února na zdraví zapracujete, v příštích měsících se vám to pozitivně vrátí. Buďte v pohodě hlavně psychicky. Od toho se odrazí vaše pocity a zdravotní stav. Bylo by dobré, kdybyste popřemýšleli, jak se zdokonalit. Bude skvělý čas na to plánovat a popřemýšlet o své budoucnosti. Chvilková přeháňka a náladovost vás může vehnat do nějaké nejistoty nebo do potíží. I když se budete snažit a udělat vše pro to, aby nedošlo ke zbytečným třenicím nebo zhoršení mezilidských vztahů, nejspíš se nějaké vztahové přeháňky sem tam objeví. Může se o ně postarat nový šéf, kterému nepadnete do oka nebo nějaký aktivní „kamarád“ či kolega. Taky zvažte, zda máte dost odvahy k menšímu risku. Naskytne se vám totiž určitá výhodná příležitost, která se však bez určitého rizika neobejde.

Rada: Rázně se postavte všem, kteří by vás chtěli nějakým způsobem poškodit. Hlavně neztrácejte nervy.

Únorová afirmace pro Lvy: Některé okolnosti mohou negativně ovlivnit váš zdravotní stav, ale vy se jim můžete postavit.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Mějte se na pozoru před svými starými zlozvyky a poklesky. Neriskujte za volantem, nepřepínejte se pracovně ani nedržte drastické diety. Všechny špatné stravovací návyky, nedostatek spánku nebo pochybné one-night standy se nejbližších dnech obrátí proti vám. Pozor na přemíru alkoholu, kouření a přejídání se. Ale nebojte se, únor nebude jen ve znamení omezení a negativ! Zabouchnete-li si dveře od auta a klíček bude uvnitř, nenastane konec světa. Ani když během intimností oslovíte partnera jiným jménem. Určitě se z toho dokážete vtipně vymluvit. Ani když se vám bude chtít zůstat doma a dívat se na nové seriály, vyrazte ven. Hvězdy přejí také seznámení s někým, kdo se stane vaším dobrým přítelem.

Rada: Dařit se vám bude nejvíce v hazardních hrách, zkuste karty nebo si kupte los. Na kamarády ale nesázejte!

Únorová afirmace pro Panny: Ze všeho se dá vybruslit. Spolehněte na svůj důvtip a osobní šarm.

Numerologie: Čísla a vibrace. Zde je výpočet osudového čísla

elle.cz

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Tyto dny by vás mohly potkat nečekané zdravotní zlomy – úrazy, infarkty, mrtvice apod. Hlídejte si zdraví a buďte na sebe opatrní. Pokud máte pocit, že se vám nedaří podle vašich představ, prokažte trpělivost. V situacích, které vypadají na první pohled beznadějně, hned nekapitulujte a neztrácejte přehled. Řešení se najde! Nesmíte si ale dělat falešné představy, stůjte raději pevně na zemi a vycházejte ze skutečné situace. Vyhnete se zbytečnému zklamaní. Řešení partnerských vztahů nebude rozhodně procházka růžovým sadem, můžete se však těšit na dobrý konec, který vás na vaší dlouhé cestě čeká. Pak přijde na mnoho let klid a pohoda. Pokud vás někdo bude od vašich záměrů změnit partnera odrazovat nebo snad dokonce uslyšíte, že byste ve svém věku už měli mít ve vztazích rozum, vysmějte se všem a jděte si za svým srdcem!

Rada: Nenechte se zviklat v tom, co chcete. Přesně to první, co vás napadne, možná i ve snu, bude to správné!

Únorová afirmace pro Váhy: Nepropadejte beznaději. Všechno, co se teď vybojujete, vám bude ještě dlouho dělat radost.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Rozdávejte úsměvy na všechny strany. Kde vztah procházel krizí, tam můžete očekávat zklidnění situace a dokonce výrazný obrat k lepšímu. A tam, kde jste nevěděli, pro kterého z partnerů se rozhodnout, vám souhra náhod a okolnosti, které se vyskytnou, konečně objasní, kterému dát přednost. Dokonce se z něj může stát životní partner. Nenakládejte si na sebe více, než jste skutečně schopni zvládnout. Jste až příliš často ochotní za někoho tahat kaštany z ohně. Pořádně si ale rozmyslete, jestli dotyčný stojí za to, abyste pro něj podstoupili jakékoli riziko. Je docela možné, že dotyčný o vaši pomoc ani nestojí. Hrát si na hrdinu nebude v tyto dny to nejlepší. Možná byste naopak měli ze sebe spíše udělat chudáčka, vyplatí se vám to!

Rada: Nebuďte příliš hrdí nebo dokonce pyšní, se skromností nebo dokonce s výrazem nešťastníka dojdete dál. A hlavně s menší námahou.

Únorová afirmace pro Štíry: Trocha sobeckosti vám neuškodí. Starejte se v první řadě o sebe, vyplatí se vám to.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Vaše síla bude spočívat v tom, jaký uděláte na druhé dojem. Proto nepodceňujte svůj vzhled, snažte se být prostě úžasní! Pusťte se do zdokonalování svého těla a spolu s tím půjde ruku v ruce i lepší zdraví. Uvidíte, jak rozkvetete. Přijímejte lichotky druhých, i těch, o které nestojíte. Přijmout pochvalu neznamená, že se s někým musíte zaplést. Udělá vám to dobře na duši, a to přece stačí. Měli byste být tělesně aktivní, to harmonizuje duši a rychleji se zbavíte přebytečné energie, která se ve vás při nedostatku pohybu a malém kontaktu s přírodou hromadí. Seznámíte se se zajímavými lidmi obojího pohlaví, a bude záležet jen na vás, zda se z toho vyvine láska nebo velké přátelství. O příjemné překvapení se postará nález něčeho, co jste už dlouho postrádali.

Rada: Chtělo by to udělat velký úklid, je totiž dost možné, že objevíte něco hodně cenného.

Únorová afirmace pro Střelce: Vypadáte skvěle, dopřejte si slyšet lichotky a nechat je pohladit vám ego.

Filmový horoskop: Jaká filmová postava dle vašeho data narození jste?

elle.cz

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Máte stále na své straně celý vesmír. A zejména Mars, boha války, který vás požene přímo k vašemu cíli. Nestává se často, aby se pohyboval vaším znamením, tak si ho nenechte utéct V zaměstnání se vám bude dařit, nemusíte se bát riskovat ani dělat velké změny. Zvlášť příznivé změny budou čekat mladší Kozorohy, ti by se měli kromě své dosavadní práce mohli porozhlédnout ještě po dalším zdroji příjmů – bude to sice o nervy a ponese to s sebou velkou psychickou zátěž, ale rozhodně se to vyplatí. Ale ani starší si nebudou muset stěžovat. Pracovní a finanční aktivity se vám během února budou dařit. Bude vhodná doba k pracovním změnám, k rozšíření podnikání, k riskantním investicím, prodejům i velkým koupím. Tyto dny by mohla vyjít dokonce i riskantní hypotéka u těch, kdo mají v pracovních a finančních aktivitách štěstí.

Rada: Máte políčeno na velkou rybu? V tento čas by vám ten úlovek mohl vyjít. Bude to ale chtít zariskovat. To se ovšem vyplatí.

Únorová afirmace pro Kozorohy: Na co sáhnete, to proměníte ve zlato. Rozmyslete si, na který cíl zamíříte, určitě trefíte do černého.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Tohle bude váš měsíc, Slunce prochází vaším znamením. Pozor na týden před vaším narozením, ten bývá téměř vždycky kritický. Měli byste se soustředit na upevnění své pracovní pozice. Rozhodně byste neměli příliš důvěřovat svým kolegům. Může se stát, že podceníte nebezpečí a přeceníte své schopnosti nebo pevnost své pozice. Jako nebezpečná sopka se může vynořit velký problém, který jste si sice sami nevytvořili, ale postaralo se o něj vaše okolí. Lepší konstelace nastává v oblasti zdraví. Už se o něj nemusíte příliš bát, problémy, které vás budou trápit, budou mít jen přechodný ráz. Měli byste být opatrní pouze při riskantních počinech. Skvěle vás posílí v tento zimní nevlídný čas kohout na víně. Ten vám dodá sílu!

Rada: Nenechte se nalákat na nějaký suchý únor, to není dobrý čas na abstinenci, pro vás bude lepší suchý březen!

Únorová afirmace pro Vodnáře: Dejte si skleničku na zdraví. Teď se vám bude opravdu dařit.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Štěstí vám přeje, kolem vás je dost ochotných lidí, kterým přenecháte část svých povinností, a to jak v zaměstnání, tak doma. V osobním životě vás čeká milé překvapení. Je však zapotřebí vyjít štěstí vstříc. Pokud se pokusíte využít všechny šance, úspěch vás nemůže minout. Držte se přísloví, že odvážnému štěstí přeje. Myslete ale také na své zdraví, menší procházky přírodou vám jen prospějí. Nebudete se cítit pracovně využití, ale máte prostor si promyslet, v čem byste mohli být lepší nebo co nového byste mohli svému zaměstnavateli nabídnout. Nemusí jít o žádný převratný projekt, stačí přijít na něco, co vám zpříjemní pracovní prostředí.

Rada: Víte, že umíte být kreativní, když chcete? Pusťte se do nějaké tvorby, ať už to bude vyšívání nebo malování, bude se vám dařit.

Únorová afirmace pro Ryby: Nechte za sebe pracovat ostatní a přemýšlejte, kam se sami můžete dále posunout.

 

Roční horoskop 2024: Čeká nás obrat k lepšímu, hned to ale nebude

elle.cz

Zdroj: Autorský článek