Přejít k hlavnímu obsahu

Keltský horoskop pro červnové zrozence. Co o vás vypovídá?

Habr 4. červen - 13. červen

Lidé pod ochranou Habru bývají velmi důstojní, solidní a flegmatičtí. Opravdu jen máloco s nimi dokáže hnout. Pokoušet se přimět Habr k nějakému nadšenému výkonu či reakci je stejně marné jako házet hrách na zeď. Tito lidé znají své možnosti a omezení. Jsou si dobře vědomi své pomalosti, jisté těžkopádnosti a neobratnosti, na druhou stranu ale vědí, že jejich síla spočívá v důslednosti a vytrvalosti.

Co jim nebylo dáno do vínku z hlediska flexibility a rychlosti, to si dokáží vynahradit houževnatostí a systematickým řádem. Jsou neuvěřitelně pracovití. Díky tomu si obvykle získají hlubokou důvěru svých nadřízených a kolegů. Stejně tak i rodina a partner dobře vědí, že je na ně v každém ohledu spoleh. V osobním životě není vždy snadné je pochopit, zejména proto, že jsou introvertní a jen máloco dokáží otevřeně sdělit a projevit.

Mohlo by se vám líbit

Keltský horoskop posvátných stromů: Jaké vlastnosti a osud určuje vám?

V keltském horoskopu je lidská povaha charakterizována vlastnostmi stromů. Najděte si podle data narození ten svůj.
elle.cz

Fíkovník 14. červen - 23. červen

Sladké plody fíkovníku předurčují toto znamení k životu v lásce. Ta vládne jeho bytí od narození až do smrti. Lidé v tomto znamení často bývají vytouženými dětmi rodičů, kteří je přivedli na svět po dlouhém čase snažení a čekání. Proto jsou odmalička milovaní a rozmazlovaní. Ani v dospělosti ale nemají o lásku nouzi. Mají štěstí na romantické vztahy a láska si je vždy bezpečně najde.

Jsou to obvykle lidé, kteří milují přírodu ve všech jejích podobách. Najdeme mezi nimi botaniky, zahradníky, zoology, veterináře a podobné profese. Mají rovněž bujnou představivost a jsou velmi citliví a vnímaví ke svému okolí. Bývají ale poměrně náladoví. Podráždit a vyvést z rovnováhy je dokáže skutečně ledacos. Na druhou stranu dobrou zprávou pro jejich partnery je, že jsou skvělí milenci, pro něž je obvykle na prvním místě požitek partnera.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop na červen: Lvi mají ve všem zelenou, Střelci budou strádat

Tento měsíc bude jedním z nejlepších v tomto roce, pro někoho možná bezkonkurenčně nejlepším. Můžeme očekávat pozitivní vývoj událostí, a to nejen v našem soukromém životě, ale i v celosvětovém měřítku. Zejména novoluní 6. června přináší velké naděje do budoucnosti, mohou přijít zvlášť pozitivní rozhodnutí. Svatby v tento čas budou trefou do černého, takové manželství nejspíš vydrží na celý život a bude se vyvíjet v duchu příznivých změn.
elle.cz

Bříza 24. červen

Lidé ve znamení Břízy bývají ušlechtilí a křehcí, právě jako jejich ochránkyně. Kladou si vysoké a mnohdy značně idealistické cíle, které se po celý život snaží naplňovat. Navenek působí velice mírně a klidně, ale ve skutečnosti jde spíše o ochrannou slupku. Před světem tak skrývají svou zranitelnost a přecitlivělost. Jsou rodinně založení, milují svůj domov, partnera, rodinu, udělali by pro ně snad všechno na světě. Baví je udržovat rodinné zvyky a tradice. Péči o rodinu mají nesmazatelně vepsanou ve své DNA, často jsou to právě oni, kdo organizují rodinné oslavy a setkání, své introvertní povaze navzdory.

Svědčí jim povolání, kde mají prostor projevit a uplatnit svůj cit pro detail a pečlivost, a kde se zároveň nemusejí příliš ukazovat. Proto se častokrát ukrývají například v muzeích a archivech. Bývají však rovněž výbornými terapeuty, psychology, sociálními pracovníky, lékaři, zdravotními sestrami či dokonce knězi. Jsou přímo stvořeni pro pomáhající profese. Jejich vášní je cestování a objevování cizích zemí. Láska k učení a poznávání je až do vysokého věku udržuje ve skvělé mentální kondici.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie peněz: Jaká čísla vypoví o vašem bohatství?

Dle numerologie má každé číslo svou vibraci, jedinečnou energii. Pokud se s ní naučíte pracovat, můžete lépe porozumět určitým životním událostem, vzorcům chování a manifestovat své hmotné i nehmotné touhy. Čísla mají významný vliv na různé aspekty našeho života, včetně našeho finančního blahobytu. Která čísla se v numerologických diskusích o penězích objevují neustále?
elle.cz

Jabloň 25. červen - 4. červenec   

Pochopit člověka narozeného ve znamení Jabloně nebývá jednoduché. A o to těžší bývá s ním žít. Tito lidé mají hlavu plnou ideálů a nereálných, ba až bizarních představ o životě. Jejich snem je volná láska a tolerantní partner, který přijme jejich četné bokovky. Zákon schválnosti jim však často přihrává partnery nekompromisní a neoblomné, což je silně stresuje. Nezbývá jim ale než to brát jako lekci, která je má vrátit nohama na zem a zpět do reality. A to se může opakovat, dokud se nenaučí rozlišovat mezi skutečností a vlastními představami.

Jelikož jsou duší velcí idealisté, objevuje se mezi nimi hodně umělců. Touha žít ve vysněném světě je nezřídka přivádí k nejrůznějším závislostem a návykovým látkám. Měli by se však vyvarovat experimentů, protože jakmile něčemu propadnou, vypěstují si většinou celoživotní závislost, ze které se nedostanou. Paradoxně ale bývají dobrými rodiči, kteří jsou svým dětem pevnou oporou.

Protože mají úžasnou fantazii a svůj vnitřní snový svět, najde se mezi nimi mnoho spisovatelů a tvůrčích osobností. Jejich doménou je i erotika. Díky své fantazii jsou skvělými milenci a zálibu ve smyslné lásce si udržují až do velmi vysokého věku.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie a osudová čísla: Matematika, kterou si zamilujete!

Čísla jsou nesmírně inteligentní, jsou všude kolem nás. Umí skvěle definovat náš charakter a nastínit naše směřování. Numerologie hýbe našimi životy, o tom není pochyb. Stále na své osudové číslo nevěříte?
elle.cz

Zdroj: autorský článek