Cesta k lepšímu sexu: Buďte kreativní a iniciativní

Žijte okamžikem

Pravidlo číslo jedna: zahoďte veškeré starosti za hlavu! Při sexu není vhodná doba myslet na práci, nezaplacené složenky či na to, co budete vařit k večeři. Musíte žít přítomností daného okamžiku a naslouchat svému partnerovi, potažmo řeči jeho těla. Je to něco jako tajný „sexrozhovor“ o hříšných postupech, přáních a technikách, ale pouze ve vaší mysli. „Hříšné rozhovory o tom, zda to či ono děláte správně, jestli vás to baví a co bude následovat, často vedou ke skvělému sexu,“ vysvětluje sexuální terapeutka a učitelka tantrického milováníJacqueline Hellyer. Nebojte se promluvit i nahlas a říct, po čem ve skrytu duše toužíte. Klidně partnera i pochvalte, vždyť i muži mají sluch a chtějí slyšet, jak jsou v posteli úžasní.

Stud stranou: sexuální polohy, ve kterých budete vypadat božsky

elle.cz

Udržujte napětí

Buďte otevření všem způsobům, které vás mohou potěšit a uspokojit. Musíte najít jediné: správnou rovnováhu mezi dobrodružstvím a konvencí. „Nesnažte se držet při zemi, s tímto přístupem vás sex brzy přestane bavit. Zároveň se ale neodvažte tak, že ztratíte svou intimitu a pohodlí,“ radí expertka na vztahy Tracey Cox. Zapomeňte na klasiku, jako je milování v posteli, těsně před spaním nebo ve sprše. Okořeňte to! Zarezervujte si hotel na jednu noc, dopřejte si předehru na terase nebo ve výtahu, vyrazte na noční projížďku autem. K tomu, abyste se dostali do varu, vám bohatě postačí pár hodin. Partner určitě nebude proti a rád se vám za takové zpestření odvděčí.

Nejste sexy? 5 zaručených způsobů, jak posílit svůj sex-appeal

elle.cz

Zapojte smysly

Jak je známo, ztrátou jednoho ze smyslů začnou intenzivněji pracovat ty ostatní. Experimentujte tedy s páskou přes oči, svažte si ruce nebo mu nabídněte své tělo k nezapomenutelnému rautu. Ale hlavně! Nečekejte, až vás drahá polovička k sexu vyzve, sama buďte iniciativní. Čím častěji, tím lépe. „Není to mýtus. Muži zbožňují, když žena převezme kontrolu nad situací, když ví, co chce a sem tam je i ona iniciátorkou sexu,“ zmiňuje se Hellyer. Svažte mu ruce nad hlavou, experimentujte s pouty, erotickými hračkami nebo ledem. A dávejte si na čas! Byť se ve filmech může zdát, že co je rychlejší, je zároveň i lepší, v tomto případě to neplatí. Čím déle necháte partnera v nejistotě a v napětí, tím bude jeho vzrušení větší. A samozřejmě i to vaše…

Sex jako hra: Neslušné nápady, které okoření váš milostný život

elle.cz

Zdroje: huffpost.com, traceycox.com