Přejít k hlavnímu obsahu

Mars ve vašem znamení vám poví, co vás v životě žene kupředu

Mars v Beranu

Lidé, jejichž Mars se v době narození nacházel ve znamení Berana, oplývají notnou dávkou sebevědomí a odhodlanosti. Když si tedy něco umanou, neexistuje síla, která by dokázala zastavit jejich okamžitou akci. Může pro ně být ale těžké vychutnat si přítomný okamžik a umět také odpočívat.

Mars v Býku

Tvůrčí, spolehliví a konzistentní, takoví jsou ti, jejichž Mars spojil síly s planetou lásky, krásy a radosti, Venuší. Jste vysoce orientovaní na výkon, zemská energie Býka však vašemu postupu dodává neochvějný klid, sebevědomí a v neposlední řadě špetku tvrdohlavosti.

Mars v Blížencích

Pokud se Mars nacházel v čase vašeho narození ve znamení Blíženců, je vaší hlavní zbraní pravděpodobně vyřešení. Z většiny nepříjemných situací se dokážete vymluvit nebo svým osobním kouzlem jinak vymanit. Pokud řešíte problém, zůstáváte soustředění a stresu odolní.

Mars v Raku

Vaší hlavní hnací silou je touha opečovávat, podporovat a chránit druhé. Nejen v osobních vztazích, ale také v práci a otázce vašeho životního poslání jste věrní, romantičtí, vášniví a oddaní a to samé vyžadujete i od svého okolí.

Horoskop na květen: Panny ať nic neodkládají, Blíženci budou plánovat

elle.cz

Mars ve Lvu

V případě všeho, do čeho investujete svou energii a čas, vás zajímá a především motivuje vidina vaší odměny. Druzí vás mohou místy vnímat jako egoisty a žárlivce, protože se čas od času neubráníte zlozvyku srovnávání s druhými. Sebevědomí máte ale na rozdávání.

Mars v Panně

Postavení Marsu v souhvězdí racionální, precizní a pilné Panny z vás učinilo rozené intelektuály. Vše, co děláte, děláte svědomitě a nejlépe, jak jen dovedete, často jste tedy ve svém oboru skutečnými odborníky. Třešničkou na dortu je pak vaše diplomacie a schopnost řešit jakékoliv komplikace.

Mars ve Váhách

Ačkoliv si hledáte vysoké cíle a užíváte si úspěch, je pro vás vždy na prvním místě harmonie. Jste většinou dobře naladění a máte dar vnášet mezi lidi mír a porozumění. Co se týče lásky, neubráníte se romantice v jakékoliv podobě.

Mars ve Štíru

Tak jako štír nosíte tvrdou skořápku, kterou jen tak neproniknou žádné obavy, pochybnosti nebo nejistota, pokud tedy znáte svůj cíl, dokážete si za ním neochvějně jít. Nechybí vám vášeň tohoto vodního znamení, takže mnoho věcí děláte z osobního přesvědčení a vkládáte do nich emoce.

Venuše v Býku: Nastává čas nabírání sil a sladké požitkářství

elle.cz

Mars ve Střelci

Mars ve Střelci vám do vínku nadělil neobyčejnou víru v dobré konce. Sklenici vidíte zpravidla jako poloplnou a v každém neúspěchu jste schopni najít něco užitečného. Nebojíte se riskovat, takže dáte lehce přednost troše dobrodružství před závazky.

Mars v Kozorohu

Kozoroh vám zajišťuje úspěch ve všem, do čeho se pouštíte. Jste vůdčí a máte nervy ze železa, což je v kombinaci s vaší pracovitostí zaručeným receptem k zářné kariéře. Slabé může vaše vrážedné tempo až děsit, silné bude inspirovat.

Mars ve Vodnáři

Toto spojení zodpovídá za vaši potřebu neustále vymýšlet netradiční věci a nevídané postupy a také reagovat jinak, než se od vás očekává. Nezřídka překvapíte i sami sebe. Důvěřujte více ve své schopnosti a přestaňte se neustále vracet do minulosti a zpochybňovat svá rozhodnutí.

Mars v Rybách

Jako hejno rybiček jdete rádi s proudem. V kolektivu jste známí jako pohodoví, kreativní a nekonfliktní a je to právě tým, skupina nebo společenství, kde se cítíte dobře. Pokud se zamilujete, hledali bychom asi marně druhé znamení, které se druhému přizpůsobuje tak ochotně a citlivě.

Venuše ve vašem znamení. Oblečte se podle ní, dodá vám sex-appeal

elle.cz

Zdroj: www.shape.com, www.astrograph.com, www.mindbodygreen.com