Přejít k hlavnímu obsahu

Venuše v Raku: Nastává období, které ovládnou naše pocity

Venuše v Raku je orientována na vztahy, jejich utužování, prohlubování, prociťování a opečovávání. Je dobré si však dát pozor, jakými lidmi se budeme v tomto období obklopovat, neboť můžeme lehce přijít k šrámům na duši. Rak patří mezi nejempatičtější znamení, a vybízí nás tedy k tomu, abychom druhým naslouchali a prožívali jejich trápení jako by byla naše vlastní. Je důležité, abychom byli schopni nastavit si své osobní hranice a poskytovat emocionální podporu v míře, která je pro nás samotné únosná. Jinak bychom mohli upadat do depresí a smutku a uchylovat se k pasivně-agresivním poznámkám, v nichž je Rak mistrem.

Mohlo by se vám líbit

Velký horoskop pro znamení Raka: láska, finance a zdraví dle hvězd

Komplexní horoskop pro znamení Raka, který se zaměřuje nejen na obecnou charakteristiku daného znamení, ale mimo jiné i na méně obvyklé oblasti jako jsou erotika, zdraví, vhodné bylinky, poslání a finance.
elle.cz

Venuše v Raku v zajetí našich pocitů

Naše pocity, které budou v našem nitru během tohoto období sílit, se promítnou do všeho, do čeho se pustíme. Nejlépe je dokážeme ventilovat nějakou kreativní činností, ať už půjde o výtvarné aktivity, nebo zútulňování našich domovů. Fantazii se meze nekladou, ostatně naše vize a nápady budou jasnější než kdy jindy. Naše okolí bude díky péči, kterou mu věnujeme, vzkvétat. Nezapomínejme ale stát nohama pevně na zemi, co se týče financí. Raka nic netěší tak, jako příležitost potěšit druhé a podělit se se svými blízkými, nesmíme ale zapomínat na své skutečné možnosti.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop na červen: Lvi mají ve všem zelenou, Střelci budou strádat

Tento měsíc bude jedním z nejlepších v tomto roce, pro někoho možná bezkonkurenčně nejlepším. Můžeme očekávat pozitivní vývoj událostí, a to nejen v našem soukromém životě, ale i v celosvětovém měřítku. Zejména novoluní 6. června přináší velké naděje do budoucnosti, mohou přijít zvlášť pozitivní rozhodnutí. Svatby v tento čas budou trefou do černého, takové manželství nejspíš vydrží na celý život a bude se vyvíjet v duchu příznivých změn.
elle.cz

Období zasvěcené vztahům

Bez povšimnutí by neměla zůstat skutečnost, že do znamení Raka vstoupí Venuše současně s planetou Merkur. Tento přesun nám dá podnět, abychom zrevidovali své dosavadní vztahy, ale i naše dětství, rodinné poměry a to, kdy a kde jsme se cítili doma. Naskytne se nám možnost jasně definovat, co pro nás všechny tyto vztahy znamenaly, co jsme si z nich odnesli a co z nich chceme dál předat v rámci naší vlastní rodiny. Čas, který investujeme do zvědomování a zkoumání svých pocitů, se nám vrátí v podobě ostré vize toho, co si sami pro sebe přejeme.

Mohlo by se vám líbit

Keltský horoskop pro červnové zrozence. Co o vás vypovídá?

V keltském horoskopu jsou lidské vlastnosti symbolizovány stromy. Každému kalendářnímu měsíci odpovídají znamení tří stromů. Pro měsíc červen jsou to znamení Habru, Fíkovníku a Jabloně. Navíc každý třetí měsíc, kdy se mění roční období, přibývá jedno speciální znamení na jeden konkrétní den. V červnu je to znamení Břízy připadající na datum 24. června.
elle.cz

Zdroj: moonomens.com, refinery29.com, stylecaster.com