Přejít k hlavnímu obsahu

Velký horoskop pro znamení Raka

RAK 22. červen - 22. červenec

Charakteristika
Osobnost

Lidé narození v tomto slunečním znamení mívají vysoce rozvinutou emoční inteligenci. Současně působí odvážně a neohroženě. Nejen, že výborně rozumí sami sobě, ale dokáží porozumět i skrytým motivacím ostatních a odhadnout jejich charakter. Mistrně ovládají umění komunikace a bývají vynikajícími prostředníky. K druhým si vytvářejí trvalá a pevná citová pouta. Najdeme mezi nimi mnoho tvůrčích osobností, které úspěšně působí v oblasti umění, filosofie a věd.

Raci srší nevšedními nápady a rádi hledají neobvyklé cesty řešení problémů. Dokáží projevit nesmírnou houževnatost. Jsou pohotoví a duchapřítomní. Výborně se uplatňují na pozicích, které vyžadují umění efektivní komunikace. Jejich dar hluboké empatie jim propůjčuje schopnost silně působit na ostatní.    

Mohlo by se vám líbit

Sexhoroskop: Kterou erotickou praktiku podle vašeho znamení vyzkoušet?

Řekněte mi své znamení a já vám řeknu… kterou erotickou praktiku byste měli vyzkoušet, protože vás podle hvězd odmění největším potěšením. Vzrušují vás dráždivě šeptaná slova uznání, inspirujete se v indické knize lásky, nebo snad dáte přednost hedvábným poutům? Prozkoumali jsme sexuální výstřelky. Zde je váš sexuální horoskop, enjoy!
elle.cz
Práce

Odvážnému štěstí přeje! A Rak to dobře ví. Umí se pohotově chopit příležitosti a nezalekne se překážek ani tvrdé práce. Dobře se adaptuje, neúnavně hledá nová a nevšední řešení. Výborně spolupracuje v týmu a odolává stresu. Ve svém živlu je v profesích, kde může uplatnit svou kreativitu. Raci by se však měli naučit lépe hospodařit se svými silami. V návalu nadšení a tvůrčí energie občas zapomínají sami na sebe a rychle se vyčerpají. Riskují tak, že pracovně vyhoří.

Raci se obvykle nederou na výsluní. Neprahnou po vedoucích pozicích, spíše jim vyhovuje být zákulisním tvůrčím duchem týmu, který je zdrojem nápadů a stojí u zrodu všech důležitých projektů. Jsou spolehliví a bystří. Někteří Raci se pouštějí do podnikání a daří se jim prorazit právě díky originalitě svých nápadů.

Finance

Raci rozhodně nejsou žádní šetřílci, rádi si dopřejí zábavu a kvalitu, nevadí jim plácnout se občas přes kapsu. Nicméně nedovolí si utrácet impulzivně a na dluh, dokáží se ovládnout a s penězi se jim obvykle daří rozumně hospodařit. Myslí na zadní kolečka a je-li potřeba, uskrovní se. Neuznávají hypotéky.

Láska

Raci bývají ve vztazích opatrní. Často je na vině zlomené srdce z první velké lásky v mládí. V dospělosti pak mají potřebu se chránit a budují si bariéry. Ty ale současně fungují jako stavidla jejich vlastních emocí a citů a potkají-li někoho, kdo je přesvědčí o svých dobrých úmyslech, stavidla se prolomí pod přívalem bouřlivé vášně. Hluboká emoční inteligence Rakům na jedné straně pomáhá skvěle komunikovat, současně je ale také činí citově zranitelnějšími.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie a osudová čísla: Matematika, kterou si zamilujete!

Čísla jsou nesmírně inteligentní, jsou všude kolem nás. Umí skvěle definovat náš charakter a nastínit naše směřování. Numerologie hýbe našimi životy, o tom není pochyb. Stále na své osudové číslo nevěříte?
elle.cz
Zdraví

Raci, zvláště v mladém věku, trpí trémou. Nervozita jim často znepříjemňuje život v podobě střevních problémů a nevolností. Časem se ji ale obvykle naučí zvládat a zbaví se tak bolestí hlavy a žaludku. Úlevu od starostí by však rozhodně neměli hledat v alkoholu! Ženy v Raku mívají přecitlivělá prsa a rozhodně by neměly zanedbávat pravidelné mamografické kontroly. Pozor by si měli Raci dávat na to, co jedí, vyhýbat se potravinám, o kterých vědí, že jim zaručeně způsobují nevolnost a potravinám s prošlou trvanlivostí. Pozor také na kvalitu vody, kterou pijí.

Životospráva

Raci mívají obvykle štěstí, že se jim vyhýbají vážné nemoci. Měli by se ale naučit odpočívat a nedopustit, aby práce pohltila jejich osobní život. Své vysoké tempo a nasazení musí vyvážit relaxací a tělu musí dopřát čas k tomu, aby obnovilo síly. Obvykle potřebují doplňovat vápník a fluor, aby předešli tvorbě zubního kazu a zhoršení zraku. Prospívají jim šalvěj a rozmarýn.

Bylinky

Raci bývají neklidní, nervózní a přecitlivělí, což se obvykle nejvýrazněji projevuje nejrůznějšími žaludečními obtížemi. Ulevit si mohou odvarem z máty, meduňky či šalvěje. Prospět jim může i zázvor nebo bylinky jako měsíček a lípa. Ženy v Raku ocení zejména kontryhel, který mírní nejrůznější gynekologické problémy.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop přátelství: Co vaše datum narození prozradí o vašich blízkých

Řekněte mi své znamení a já vám řeknu… jaká vlastnost nesmí chybět vašim přátelům. Hledáte ty, kteří jsou za všech okolností sami sebou, umějí se dokonale vcítit do vašich pocitů, nebo ty, co vám umožní odhodit masku a konečně ukázat svoji pravou tvář? Prozradíme vám, čím se podle hvězd vyznačují vaši blízcí.
elle.cz
Erotický horoskop pro ni

Žena v Raku je pozorná a něžná milenka. Nejdůležitější jsou pro ni opětované city, potřebuje, aby o ni muž projevoval vážný zájem a zahrnoval ji komplimenty. Nedokáže se oddávat sexu bez lásky. Při milování ráda objevuje dosud nepoznané a touží partnera dokonale uspokojit. Sama se ráda nechává unést svými pestrými fantaziemi, ovšem potřebuje čas, pozornost a příjemné prostředí, aby se na sex patřičně naladila. Velmi ji vzrušuje vyvrcholení partnera a jeho mužné tělo. Při orgasmu dokáže sténat rozkoší a po vyvrcholení se ráda schoulí v milencově náruči a mnohdy se rozpláče štěstím.

Erotický horoskop pro něj

Doménou muže v Raku je milostná předehra. Zbožňuje mazlení a líbání, je mistrem doteků. Je hluboce eroticky založený a mimořádně citlivý na nejrůznější sexuální signály okolí. Nerad flirtuje, raději jde přímo na věc, ovšem s citem a fantazií. Jeho oblíbené polohy jsou ty, při nichž je partnerka nahoře a on může laskat její ňadra a hladit jí boky. Svým založením je jemný a něžný, ale dokáže se i bouřlivě rozvášnit. Nejcitlivější erotogenní zóny má na zádech a na vnitřní straně stehen.

Poslání

Raci, měli byste se více zaměřit na vztahy s lidmi. Pokud k nim budete přistupovat s laskavostí a pokorou, dojdete v životě naplnění a štěstí. Otevřete se svým blízkým, věnujte jim čas a zahrňte je láskou. Uvidíte, že se zmírní vaše trávicí obtíže a odezní i bolesti hlavy, které vás často trápí.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie peněz: Jaká čísla vypoví o vašem bohatství?

Dle numerologie má každé číslo svou vibraci, jedinečnou energii. Pokud se s ní naučíte pracovat, můžete lépe porozumět určitým životním událostem, vzorcům chování a manifestovat své hmotné i nehmotné touhy. Čísla mají významný vliv na různé aspekty našeho života, včetně našeho finančního blahobytu. Která čísla se v numerologických diskusích o penězích objevují neustále?
elle.cz

Zdroj: autorský článek