HOT neonové líčení sezóny a jak na něj

 

Méně je více

Tip číslo jedna – používejte neon střídmě. Není třeba se nechat strhnout, ba naopak v případě neonových záblesků daleko více efektu zajistí detaily. Například drobný rozstřik na tvářích, záblesk ve vnitřním koutku oka či spodní tenká linka.

Myslete graficky

Neonové líčení by mělo být spíše jakýmsi doplňkem. Proto nad ním přemýšlejte více konceptuálně. Malujte, tvořte, zkuste si hrát s tužkou, linkou, vytvářejte tvary a nebojte se vlastního uměleckého vyjádření. Vtiskněte tomuto líčení svou osobnost.

Hlavně jednoduše

Neon je sám o sobě odvážný statement. Grafické líčení proto ponechte monochromatické. Používejte barvy, které takzvaně visí ve vzduchu, které jsou trendy a které se objevují v trendy paletkách. S kombinací několika barev nakládejte opatrně. Malé doporučení: červenou nekombinujte se zelenou a modrá se naopak hezky doplňuje s oranžovou.  

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Mýdlo na obočí: Všichni po něm šílí, ale funguje vůbec?

elle.cz

Zbytek nechte nude

Při aplikaci neonových záblesků ponechte zbytek make-upu nude. Dbejte na sjednocenou pleťovku, rty, pokud nebudou plátnem pro neonovou barvou zrovna ony, ponechte také nahé. Obličej držte fresh bez pudru a spíš přidejte trochu lesku.

Vybírejte kvalitní produkty

V případě neonových pigmentů potřebujete silnou konzistenci a kvalitní koncentraci. Vyhýbejte se paletkám, které nabízejí víc menších oddílů barev. Zkuste spíš komplexnější, ale skromnou nabídku či zajímavý přechod.

Neblendujte a fixujte

Neonové barvy v trendech sezóny mají ostré kontury, které se nerozpíjí. Proto nanášejte menšími štětci a pečlivě ohraničte. Tyto plochy pak pečlivě zafixujte tak, aby se nevpíjeli do jiných částech vizáže, kam jste je původně neplánovali.

Kombinujte s pastely

Kontrast je klíčem ke každému dobře odvedenému dramatickému make-upu. Zkuste zůstat v jednom barevném tónů a najděte tu správnou kombinaci. Správný kontrast vytvoří efekt 3D líčení. Nanášejte na pohyblivé víčko, tam bude rozdíl nejvíce působivý.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Co se stalo s BB a CC krémy? A co je nahradilo?

elle.cz