Jak na líčení z nové show Dioru?

Francouzský týden módy již tradičně odstartovala módní přehlídka značky Dior. A kreativní ředitel Dior Make-up Peter Philips potvrdil, proč patří mezi jedničku ve svém oboru. Tentokrát se veškerá jeho pozornost upnula k nádherným očím modelek. Základním nástrojem v zákulisí se stala tužka na oči a oční linky. 

Peter vytvořil každé modelce linky tak, aby dokonale zvýraznil krásu jejího obličeje. Každá proto měla linky originální a přizpůsobené svému charisma i tvaru očí. Na jeho make-up stolku nechyběly oční linky Diorshow on Stage Liner v odstínu 091 Matte Black a tužka na oči Diorshow Khol v odstínu 099 Black. Řasy modelek prakticky přecházel bez povšimnutí, jen je opravdu lehoučce pročesal řasenkou Diorshow Iconic Overcurl v odstínu 090 Over Black. Dramatický pohled pak doladil zvýrazněním obočí, na které použil Diorshow Brow Styler a Diorshow Pump 'n' Brow.

Dior

Základem všeho je podle Petera nádherná pleť. Proto další klíčovou roli v make-upu pro přehlídku podzim a zima 2020 byl primer Dior Backstage Face & Body Primer v odstínu 001 Universal spolu s podkladovým make-upem Dior Backstage Face & Body Foundation. Drobné nedostatky pak Peter zamaskoval korektorem Dior Forever Skin Correct, který značka uvedla letos a již se zařadil na špičku nejlepších korektorů na trhu. A sladkou tečkou pak byl make-up rtů. Na ty mistr make-upu použil peeling Dior Lip Sugar Scrub a zvýraznil jejich přirozenou krásu s produktem Dior Lip Maximizer v odstínu 01 Pink. 

Podívejte se s ELLE do backstage přehlídky Dior: