TOP paletky očních stínů, které stojí za to vyzkoušet

Sezóna letních grilovaček, zahradních party a oslav se blíží. Připravte se na ni v předstihu. Ty nejdokonalejší trendy líčení vykouzlíte snadno a překvapivě velice rychle. Budete potřebovat jen špetku zručnosti, naše rady a hlavně jistou dávku odvahy. Naučte se experimentovat spolu s námi!

Co budete potřebovat? 

Barevné paletky očních stínů v neutrálních barvách už určitě doma máte. A pokud jste na tom stejně jako my mezi nejčastěji používané barvy patří krémová, hnědá, zlatá, meruňková nebo pudrově růžová. Tentokrát ale sázet na jistotu nebudeme. Ideální paletka letní sezóny obsahuje odstíny tyrkysové, žluté, zelené, magentové růžové nebo zelené. Vedle matných odstínů by v ní neměly chybět ani lesklé a třpytivé stíny, které jsou jako stvořené pro look stylové letní bohyně.

 

TOP paletky očních stínů, které stojí za to vyzkoušet

 

Jaký bude váš první krok?

Rozhodně podkladová báze. Než začnete kouzlit s vaší novou paletkou plnou výrazných barev, použijte podklad. Ten dokáže sjednotit a prodloužit životnost vašeho líčení. Zajistí také to, aby se vaše oční stíny nerozmazávaly a hlavně vám vydržely celý den nebo večer.

Jak vykouzlit perfektní duhové líčení?

Začněte tím, že celé víčko až k obočí vybarvíte neutrálním světlým odstínem. Díky tomu dostane vaše malířské umění skvělý základ. Jednotlivé barvy pak nanášejte tak, aby jeden plynule navazoval na druhý. Pohyblivé víčko vybarvěte stínem, který bude vašemu líčení dominovat. Díky štetečku pak vybranou barvu rozetřete do ztracena. Volně pak pokračujte s dalšími barvami. Jednoduchým trikem je aplikovat světlejší barvy do koutku oka a tmavší naopak na jeho konec. Vaším nejlepším přítelem může ale být i geometrie, kdy mají oční stíny jasně dané ostré linie a přesto, že navazují, tak nepřecházejí jeden do druhého. Kombinace barev je na vás. 

Jaké jsou nejnovější paletky očních stínů pro všechny vaše experimenty? Podívejte se do naší galerie:
ELLE

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. (Akce platí pouze pro ČR.)