Špičková kosmetika, která má v názvu Dr.

Kosmetických značek na trhu přibývá závratnou rychlostí a člověk má problém se v takové záplavě produktů zorientovat. Poslední dobou se ke mně dostala řada novinek na kosmetiku, o níž jsem předtím vůbec neslyšela. Třeba jako je kosmetika, kterou zaštítili svým jménem lékaři, kteří opoustili svoje ordinace a praxe a pustili se (úspěšně) do kosmetického byznysu. Proč nevyužít jejich medicínské zkušenosti a nezkusit produkty, díky nimž budeme vypadat mladší, krásnější a naše pleť bude zářivejší. Přestože jsem jich otestovala více, zde nabízím své TOP čtyři značky, se kterými mám jen pozitivní zkušenosti. 

kosmetika lékaři

Dr David Jack

@drdavidjack

David Jack je přední lékář estetické medicíny a zároveň velmi charismatický člověk. Poté, co strávil léta v praxi, se rozhodl založit svou značku. Já osobně jsem s jeho produkty velmi spokojená a navíc nejsou testované na zvířatech a jsou vhodné i pro vegany. Oblíbila jsem si také jeho doplňky stravy a to zejména Skin, Hair and Nails. Jeden z jeho nejvíce prodávaných produktů je hydratační krém All Day Long, který zároveň chrání před slunečním zářením. Tento produkt dokonce používal i make-up artista Leonarda DiCapria před nátačením jednoho ze svých filmů a před premiérou filmu Tenkrát v Hollywoodu. Další z unikátních produktů, jež nedávno představil, jsou barvy na pleť, které fungují na bázi peelingů. Face Paint je řada produktů a každá z nich má jinou barvu podle toho, na co jsou určené. Já používám modrou, která pomáhá s hydratací. 

cara
Kosmetika lékaři

Dr. Barbara Sturm

@drbarbarasturm

Barbara pochazí z Německa a začala pracovat jako lékařka v oblasti ortopedie. Později se věnovala estetické medicíně a dnes má svou řadu molekulární kosmetiky, kterou používá například Victoria Beckham či Cher. Barbara také provádí neinvazivní kosmetické zákroky, které jsou velmi populární. Já jsem si oblíbila nejen její kosmetiku, ale i potravinové doplňky, jež pomáhají obnově pokožky a dodávají tělu a vaší pleti, co je třeba. Victoria Beckham například používá její potravinové doplňky Skin Food and Repair. Oblíbení jsou rovněž její Sun Drops, sérum, které má ochraný faktor 50 a je na něm skvělé, že se dá smíchat s vaším běžným krémem. Jeden z mých top produktů od Dr. Barbara Sturm jsou Glow Drops. Ty jsou důkazem, že několikaleté zkušenosti opravdu pomáhájí vytvořit výborný produkt. 

cara
Kosmetika lékaři

111 Skin

@111skin

Doktor Yannis Alexandrides je výrazná postava plastické chirurgie a má za sebou více než 20 let zkušeností. V roce 2012 se rozhodl, že spolu se svou ženou Evou přivede na svět značku kosmetiky a zapojí se i do byznysu s kryokomorami, jež pomáhají spalovat kalorie. Doktor Yannis tvoří fantastické anti-age produkty, zatímco Eva se soustředí na to, aby byly co nejvíce udržitelné. Mezi jejich nadšené zákaznice patří například Romee Strijd, Elsa Hosk, Coco Rocha, Martha Hunt, masky 111 Skin používá rovněž Victoria Beckham. Za poslední dobu se masky staly jejich bestsellerem. Jsou z biocelulózy, chladí a jsou extrémně příjemné na obličej. Space Defence Eye Lift Gel je jeden z dalších výtečných produktů, krásně chladí a pomáhá na kruhy a otoky očí. 

cara
Kosmetika lékaři

Dr Lancer

@drlancerrx

Doktor Harold Lancer má za sebou více než třicet let působení v estetické medicíně v Beverly Hills. Jeho rodiče pocházejí z Rakouska a on vyrostl na farmě v Connecticutu. V dětství se mu stala nehoda, díky níž utrpěl rozsáhlější popáleniny. To ho později inspirovalo k tomu se věnovat právě estetice a pomáhat lidem jako on. Jeho značku kosmetiky používají světové celebrity jako Beyonce, Margot Robbie či Jennifer Lopez. Kvalita kosmetiky Dr Lancer je na nejvyšší úrovni a mohu říct, že jeho Caviar Lime Acid Peel je to nejlepší, co jsem zatím zkusila. Dalším špičkovým produktem je Younger Revealing Mask Intense, která se dá odstranit pouze specialním magnetem. Po této masce je vaše pleť extrémně hebká a zářivá. 

cara
Eva McMahon

EBC promo