REKLAMA
REKLAMA

L’Oréal podpoří pracovníky ve zdravotnictví a v domovech pro seniory

V rámci evropského programu solidarity realizovaného skupinou L´Oréal na podporu boje proti koronaviru vyrobí značka L´Oréal Paris celkem dva miliony hydro-alkoholových čistících gelů na ruce, které rozdá ambulantním lékařům, nemocnicím a domovům pro seniory. 

Ti všichni zásadním způsobem přispívají k ochraně nás všech a denně pomáhají oslabovat epidemii koronaviru. V České republice věnuje L´Oréal Paris hydro-alkoholové čistící gely na ruce jak přímo partnerským nemocnicím či lékařům, tak domovům pro seniory prostřednictvím Výboru dobré vůle Nadace Olgy Havlové. 

Delphine Viguier-Hovasse, global brand prezidentka značky L’Oréal Paris, říká:„L´Oréal Paris chce přispět svým dílem v současném boji proti onemocnění Covid-19. V rámci podpory zdravotníků a všech, kteří pracují v prvních liniích, jsme se rozhodli po dobu pandemie vyrábět hydro-alkoholové mycí gely na ruce.“

Monika Granja, ředitelka Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové, ke spolupráci dodává: V době pandemie naše nadace vytvořila speciální program na pomoc organizacím poskytujícím služby seniorům. Protože víme, jak je pro ně obtížné shánet tolik potřebné finance a zdravotnický materiál.“ 

L'Oreal Paris
cara
ELLE

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.)

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA