REKLAMA
REKLAMA

L'Oréal spouští v Česku a na Slovensku plán solidarity

Společnost L´Oréal věnuje více než 75 tisíc produktů nemocnicím, lékárnám, supermarketům, hypermarketům a drogériím v Česku a na Slovensku. Opatření jsou součástí širšího programu solidarity realizovaného skupinou L´Oréal v celé Evropě na podporu boje proti koronaviru.

Opatření přijatá společnostmi L´Oréal Česká republika a L´Oréal Slovensko jsou:

Solidarita s pracovníky ve zdravotnictví, lékárnách, super/hypermarketech a drogériích: Továrny L´Oréal již začaly s výrobou hydro-alkoholových čistících gelů na ruce pod značkami La Roche-Posay, Garnier a L'Oréal Paris. Společnost L´Oréal věnuje v následujících týdnech lékařům, lékárníkům, maloobchodníkům v České republice a na Slovensku více než 75 000 kusů hydro-alkoholových čistících gelů na ruce.

 

L'Oréal

– Solidarita s osobami v nouzi: L'Oréal Česká republika a Slovensko věnují výrobky osobní hygieny organizacím podporujícím zranitelné osoby.

Brigitte Streller, generální ředitelka L´Oréal Česká republika a L´Oréal Slovensko, uvedla: „Chceme ukázat solidaritu s našimi místními komunitami, které čelí této mimořádné krizové situaci, a chceme vyjádřit vděčnost a podporu všem těm, kteří podnikají mimořádné kroky v boji proti této pandemii. Věřím, že je naší odpovědností přispívat ke kolektivnímu úsilí a jsem hrdá na to, že vidím mobilizaci a odolnost našich týmů, kteří se chtějí zapojit a pomoct v tomto bezprecedentním čase.“

L'Oréal
cara
cara magazin

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.)

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA