Let's play! Barevné řasy jsou zpět. Víte, kterou barvu si vybrat?

Sezona velí barvám

Přirozený nude make-up je sázkou na jistotu, občas ale není na škodu trochu zaexperimentovat. A to nejen co se rtěnek a očních linek týče. Letos se pozornost upnula k řasenkám, trendy jsou neonově žluté, pastelově růžové, ale třeba i kobaltově modré. Máte pocit, že jejich aplikace je příliš komplikovaná? Omyl. Jsou hravé, zábavné, a navíc sluší všem. Stačí jen najít tu správnou barvu. Volte tu, která s barvou vašich očí kontrastuje – ty modré podtrhne barva zelená, hnědé naopak výrazná tyrkysová. V každém případě pod barevnou řasenku aplikujte bázi. „Barvy díky ní vyniknou a budou intenzivnější,“ radí slavná hollywoodská vizážistka Dionne Winn.

Letní must-have:

Cení se nápad i hravost

Pokud se pestrých barev přece jen trochu obáváte, sáhněte alespoň po vínové nebo ocelově šedé – o to víc, jste-li majitelkou zelených očí. Tyto odstíny totiž ještě víc zvýrazní barvu duhovky. Nepřehlížejte ani hnědou, je jemná, elegantní a neskutečně sofistikovaná. Skvěle se navíc hodí na denní nošení. Je přirozená a na očích nevypadá tak tvrdě. Kouzlo tkví také v tom, jak řasenku nanesete. Cení se nápad i hravost. Nebojte se vrstev, ani kombinace s tenkou oční linkou.

Mohlo by se vám líbit

Cesta k dokonalým řasám bez údržby existuje. Zkuste lash lifting!

Hledáte způsob, jak svůj obličej omladit a přitom se vyhnout invazivním zákrokům? Tento zdánlivě malý krok udělá ve vaší celkové vizáži velký rozdíl. Seznamte se s lash liftingem, procedurou, která vaše řasy promění k nepoznání. V dobrém.
elle.cz

Trendy z přehlídkových mol

Barevné řasenky je možné ladit i s barvou očních stínů, ale to už je poměrně tenký led. Myslete na to, že méně je více, a co se týče linek nebo stínů, volte vždy světlejší odstín, než je barva řasenky. Sázkou na jistotu je černá kočičí linka – orámujte jí celé horní víčko, lehce projasněte světlým stínem a zbytek nechte na řasence jakékoliv barvy. Letní look doplňte bronzerem a leskem na rty. Inspirovat se můžete i trendy z přehlídkových mol, kde se nosí čistě jen barevná řasenka a šťavnatý růžový lesk na rty, případně jen zvýrazněné konečky řas.

Zdroje: Byrdie, Whowhatwear.com