Must-have barva? Cherry cola. Ovládla vlasy, rty i nehty

Trend z přehlídek 

Cherry Cola, výrazný sofistikovaný odstín, se stává nepřehlédnutelným trendem v oblasti krásy. Bez ohledu na to, kam se rozhodnete barvu cherry cola aplikovat, vězte, že umí dodat vzhledu nádech tajemna. Pozornost upoutala na nehtech modelek během podzimních přehlídek Prabal Gurung a Brandon Maxwell. K vidění byla i na mole u přehlídek značek Carolina Herrera, Gucci a Max Mara na jařo 2024, kde na sebe strhávaly pozornost výrazné rtěnky v cherry cola odstínu.

Mohlo by se vám líbit

5 největších make-up trendů podzimu 2023, které hlásí svůj comeback

Pozor, pozor, hlásíme pár velkých comebacků! Do našich make-up taštiček se se vší slávou vrací barevné řasenky, na tvářích pak přivítáme grunge glam. Vše už tu jednou bylo, ale nám se to líbilo tak moc, že se to muselo vrátit zpět. Zde jsou ty největší make-up trendy letošního podzimu. Vsadíme se, že už je důvěrně znáte.
elle.cz

Cherry cola vlasy

Nejsnáze se tento trend bude zkoušet brunetkám. Stačí jim ke své barvě přidat pouze červený podtón, aniž by musely měnit základ své barvy. S tmavě hnědým „cola“ základem jako součástí tohoto barevného trendu stačí jen přelivem dodat temný třešňově červený lesk. Když zjistíte, že to je přesně to, co vám sedí, jděte do permanentní barvy. Čím tmavší vlasy máte, tím dramatičtější look můžete získat. Na tmavých vlasech krásně vynikne až červenofialový nádech.

Drama lips

Dokonalé rty v odstínu třešňové coly začínají u neutrální hnědé tužky na rty. Tou si vymalujte celou plochu rtů, nezapomeňte ani na konturu, která udrží sytou barvu rtěnky perfektní a bez rozpití. Na základ vytvořený hnědou tužkou naneste vínovou rtěnku. Rozetřete ji štětečkem na rty, většinu pigmentu nechte ve středu a odtud ji jemně rozpracujte až ke konturám rtů. Nádherná je matná, stejně jako s jemným saténovým leskem. Pokud se chystáte na party, nemusíte se bát ani vinylového lesku, budete vypadat opravdu dramaticky. Ostatní líčení v obličeji upozaďte a nechte mluvit vše rty.

Mohlo by se vám líbit

Make-up artistka o českých ženách: skvělý make-up, ale špatná skincare

Markéta Davidovich, majitelka jedné z nejetablovanějších make-up škol v Česku, má trendy v líčení dokonale v merku. Prozradila nám, co umí podle jejího názoru české ženy skvěle, který make-up trend by na nich už nejraději nikdy neviděla a co je pro dobrého make-up artistu ještě důležitější, než umět dobře líčit.
elle.cz

Nezapomeňte na nehty

Odstín cherry cola není jen módním trendem, ale i univerzální volbou manikúry pro různé příležitosti. Ke stromečku, do kanceláře, na party i na první společnou večeři – je tak univerzální, že nikde nebude působit nepatřičně. Má jedinou nevýhodu – neodpustí nedokonalosti. Musíte mít tedy nejen krásně zapilované nehty, ale také si precizně vyhrát s lakováním. Pokud jsou vaše nehty ready, naneste dvě až tři vrstvy tmavého vínového laku a následně čirý vrchní lak, aby se cherry cola odstín krásně leskl. Mezi naše oblíbence patří například Dior Vernis v odstínu Nuit 1947, Chanel Le Vernis Longwear Nail Color v odstínu Rouge Noir nebo Essie v odstínu Berry Naughty. Zatímco cherry cola odstín funguje bez problémů na jakémkoli tvaru nehtů, pokud ho nanesete na nehty dlouhé, získá váš look vamp nádech.

Cherry cola inspirace z přehlídek:

Zdroj: Allure.com, Byrdie.com