Cesta k dokonalým řasám bez údržby existuje. Odpověď zní: lashlifting!

Lash lifting. Co to je?

Lashlifting je oblíbená technika natočení řas za pomoci speciální silikonové formy. Docílíte tak přirozeného prodloužení a zvětšení objemu řas. Je to vlastně taková trvalá, avšak lash lifting je mnohem šetrnější. Při aplikaci se nanáší speciální výživa, tzv. lash botox, který obsahuje kyselinu hyaluronovou, aminokyseliny, keratin, ricinový olej, vitamin E a další prospěšné látky. Součástí procedury je také barvení řas, aby vaše řasy byly tak akorát výrazné, jako když si každého rána nanášíte řasenku.

Masáž pleti jako přirozený lifting: S pomůckami, nebo bez?

elle.cz

Pro koho je lash lifting vhodný?

Lash lifting je právě pro vás, pokud máte rovné a krátké řasy a přejete si je výraznější, ale neláká vás prodloužení řas. Všichni milujeme řasenky, ale pokud vás nebaví používat řasenku každý den, právě tehdy si vás lash lifting získá a ještě ráno ušetříte čas natáčením řas a aplikací řasenky. Kleštičky na řasy můžete na měsíc zahodit do šuplíku. S výraznějšími řasami budou vaše oči opticky větší, lash botox je navíc vyživí a zpevní. Lash lifting pro vás není vhodný tehdy, pokud máte alergii na lepidlo na řasy, zánět spojivek nebo jiné onemocnění v oblasti očí. Pokud jste těhotná nebo máte své dny, výsledek nemusí být stoprocentní.

Panenkovské, nano nebo mýdlové. Takové jsou trendy obočí roku 2024

elle.cz

Jak dlouho takto řasy vydrží?

Celý proces trvá asi hodinu a není to nic nepříjemného, žádné obavy. Konečný výsledek samozřejmě záleží na specialistce, která vám lash lifting provádí. Existuje například několik velikostí formiček, na které se řasy natáčí, a výběr té správné výrazně ovlivní výsledek. Zajděte proto k někomu ověřenému, dbejte na doporučení známých nebo specialistů, aby byl výsledek perfektní. Tato metoda je u žen oblíbená hlavně v letních měsících, kdy se nemají náladu tolik líčit. Zkuste a uvidíte, že už nebudete chtít jinak. Vaše výsledné řasy takto vydrží až šest týdnů!

Hustému obočí odzvonilo: Na scénu se vrací tenké obočí z devadesátek

elle.cz

Zdroj: Byrdie, ELLE.com