Klik-klak! Už jste viděli nehty Marca Jacobse?

Nová láska Marca Jacobse

Délka přibližně sedm centimetrů, syté tmavé barvy a opulentní zdobení krystaly Swarovski. Přesně takové nehty nosí už pár měsíců návrhář Marc Jacobs a je jimi absolutně posedlý. Zveřejňuje videa, kde si dopřává nehtovou modeláž, nechává si nehty opravovat a vyšperkovávat, nebo kde jimi prostě jen ťuká o sebe či o jiné předměty, které má v dosahu, a těší se z ASMR efektu. Marc je svými nehty nadšený jako malé dítě a vystavuje je neustále na odiv. Sledujících, kterých má designér na svém instagramovém účtu 1,9 milionu, mu většinou fandí. „Marc nedělá nic jen napůl! Je to ikona! Tohle je procházka inspirací a hravostí. Navíc má Marc evidentně radost ze života a nebere se příliš vážně!“ vysekl návrháři a jeho nehtům jeden z nadšených příznivců. Další fanynka lobbuje: „Potřebujeme samostatný ASMR kanál Marca Jacobse!“ Najdou se ale také sledující, kterým jde Marc svými nehty proti srsti: „Bože můj, vypadá jako Střihoruký Edward.“ „Praktikuješ černou magii? Z tvých nehtů jde tolik negativní energie a temnoty, až mě to děsí,“ vyhradil se vůči Jacobsově nail artu další fanoušek.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

 

Život podle nehtů

Lakovat si nehty není pro Marca Jacobse nic nového. „Poslední dva roky jsem nosil krátké nehty a na nich chromově lesklý lak.“ Pro změnu se rozhodl před letošním Met Gala, kdy si nechal vytvořit extra dlouhé černé nehty zdobené zelenými a bílými kamínky. Vykouzlit tento opulentní nail art zabralo dvěma manikérkám osm hodin a Marc se s nimi nejprve musel naučit zacházet. Hned od první chvíle ale bylo vidět, že se do nich zamiloval. „Těší mě móda, oblékání, hra s doplňky a možnost sebevyjádření. Toto je další součást této hravé skládačky,“ řekl o svém novém doplňku Jacobs. Inspiraci našel u komika Ryana Jimeneze @theryanjayshowofficial, který sám nosí extrémně dlouhé a zdobné nehty. Jacobs zveřejňuje videa, na kterých si užívá cvakání svých ozdobených drápků. Dělá to při každodenních jízdách autem, při vybírání láhve limonády, při vapování, při skicování modelů a v podstatě při jakékoli denní činnosti. S drzým úsměvem odpovídá i na otázky o tom, jak s tak dlouhými nehty chodí na záchod, píše nebo maluje a sdílí obrázek tlusté tužky, kterou pro něj jeho stážisté vyrobili, aby se svými novými nehty mohl dělat módní náčrty. Svůj celý život teď zkrátka podřizuje svému nail artu. 

Mohlo by se vám líbit

Make-up tipy a trendy hvězd, přirozené líčení, tvářenka

Ani ELLE Beauty Lounge Red neminul trend nahého líčení, a tak se i z denního make-upu stává glam look. Jak se líčit a upravovat si vlasy na denní nošení, zůstat trendy a přitom se cítit přirozeně a skvěle? Inspirujte se hvězdami a podívejte se, které beauty looky bodovaly ve Varech.
elle.cz

Díky vám, černé ženy!

Do dlouhých nehtů se úspěšný návrhář zamiloval už v dětství. „Moje máma a její kamarádky nosily dlouhou francouzskou manikúru ve stylu Barbry Streisand.“ Matku prý jako dítě doprovázel do nehtového salonu, kde seděl, díval se, jak si nechává upravovat nehty a tiše jí záviděl. Teď si svůj sen konečně splnil. Má dvorní nail artistku Yulleny Garcíu aka @muneca_nails, se kterou se během dlouhého procesu modeláže učí španělsky. „Chci prostřednictvím svých nehtů ukázat respekt, lásku, ocenění a obdiv, dát pomyslnou kytici černým ženám, které v 70. letech využívaly své nehty jako způsob, jak vyjádřit svou kreativitu. Je to jejich kultura a jejich historie, která mi dnes umožňuje užít si mou vlastní jízdu s takovými nehty,“ vysekl Marc Jacobs na svém Instagramu poklonu všem odvážným a kreativním černoškám, které mu vydláždily cestu k milovanému nail artu. Každý nový nehtový set je fanoušky očekávaný s napětím, Marc totiž každé nehty doprovodí vyprávěním o inspiraci, která ho k nim dovedla. Aktuálně si užívá netradiční francouzskou manikúru se spoustou kamenů Swarovski. Byla inspirována jeho novou oděvní kolekcí i životem v Rye v New Yorku, kde Jacobs pobývá se svým manželem Charly deFrancescem. „Já prostě miluji francouzskou manikúru. A tohle je jako nekontrolovatelná francouzská manikúra s pastelovými barvami. Když jdu po hlavní ulici v Rye, v duchu si myslím, že vypadám jako všechny tamní ženy.“ Už teď jsme zvědaví, co Marc a jeho odvážná manikérka vymyslí příště.

Mohlo by se vám líbit

Největší nail art trendy jara 2024: Které musíte právě teď vyzkoušet?

Nehty slouží mnohým jako naprosto esenciální doplňky všech outfitů, ba možná jsou dokonce i více než doplněk. Jsou to umělecká díla, na kterých má každý možnost popustit uzdu své fantazii. Vyjadřují vaši individualitu, kreativitu, nápaditost a osobnost a stejně jako se mění móda, tak se mění i trendy v oblasti nehtů. Jaké trendy budou dominovat nail artu v roce 2024? Najde se kousek pro každého – od strohé jednoduchosti přes eleganci až po extravagantní umělecké nehty.
elle.cz

Zdroj: Instagram/@themarcjacobs, Thenodmag.com, Yahoo.com, Vogue.com