REKLAMA

Odhaleno! Tenhle šampon je tajnou zbraní holek v módní branži a nestojí víc jak 200 Kč

REKLAMA

V backstage módních přehlídek se člověk dozví věcí :) Když jsem se naposledy jedné takové zúčastnila hned třikrát v průběhu večera se ke mě donesla informace o jednom zázračném šampónu. A to už v člověku vzbudí určitý druh zvědavosti, ne? Přece jen tipů pro krásné a zdravé vlasy není nikdy dost. Takže se chceme podělit i s vámi a seznámit vás se značkou TRESemmé

V salonech ji najdete už od roku 1948. Tehdy značku založila vyhlášená stylistka a beauty guru Edma Emmé, která většinu svého života hledala dokonalou vlasovou péči, která by nezruinovala její peněženku a přesto byla účinná. Nenašla ji, takže si ji sama začala vyrábět. A takhle vznikla značka TRESemmé - první značka, která poskytla úroveň salónových produktů a inovace ženám přímo do jejich domovů. Dnes je značka již osmnáctou sezonu hrdým partnerem newyorského týdne módy.

tresemme

A jaké produkty patří u značky TRESemmé mezi nejoblíbenější? Jsou určené pro všechny druhy vlasů - od barvených nebo poškozených po oslabené fénováním a mnohé další. Stačí si vybrat, který bude vyhovovat právě vám a zajít do nejbližší drogerie. Značku TRESemmé najdete exkluzivně v síti DM drogerií. 

Obrázek odebrán.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA