Raketový start modelky Elly Emhoff, nevlastní dcery Kamaly Harris

 

Ella Emhoff jednadvacetiletá studentka Parson School of Design se stala nečekanou stylovou ikonou, když se objevila na prezidentské inauguraci před pár týdny v tartanovém šik vyšívaném kostýmku od Miu-Miu. Jen pár dní poté podepsala kontrakt s IMG models a její první práce? Kráčí rovnou na velkých molech mezi hvězdami newyorského fashion weeku!  

 

 

Nevlastní dcera Kamaly Harris a Dougha Emhoffa se objevila jako modelka na přehlídce Proezna Schouler v rámci fashion weeku v New Yorku, kde předvedla svůj debut na módním mole. Ukázala velmi nadčasové looky. Jedním z nich byl dlouhý šedý kabát s kožešinou a černá kabelka, druhý ozvláštňoval žlutý rolák s potiskem, přes který měla zavázaný kožený trenčkot. Kolekce byla “vytvořena pro pohodlí, inspiraci a má snahu posílit postavení moderní ženy” jak uvádí oficiální prohlášení značky. Kombinace tvrdého krejčovství ve spojení s měkkým úpletem působí opravdu sofistikovaně.

 

Ella Emhoff

Ella Emhoff, Jack McCollough a Lazaro Hernandez v NYFW The Talks

Jack McCollough a Lazaro Hernandez z Proenza Schouler nevynechali jedinečnou možnost být prvními, kdo tuto vycházející hvězdu uloví. A Ella? Ta byla samozřejmě ze svého vystoupení nervózní. Jak uvedla pro Times, modeling nikdy nebyl něčím, o čem by snila. “Stejně jako mnoho mladých dívek jsem měla problémy se sebevědomím a je pro mě opravdu zastrašující a děsivé vstoupit do světa, který je tak fixovaný na vaše tělo,” řekla. Ovšem přesvědčila ji prý diverzita, jejíž směrem se nyní fashion průmysl ubírá a chtěla být “součástí této změny”.  

 

Nevlastní dcera Kamaly Harris je novou módní influencerkou

elle.cz

Custom iframe