Skutečné letní prázdniny

Revoluce v péči o pleť 

Zapomeňte na pleťové krémy a získejte krásně hladkou a zpevněnou pokožku s geniálním složením pleťových pěn značky Merz Spezial. Obsahují kolagen a vitamín C pro pružnou pleť, nebo kyselinu hyaluronovou či mořský glukosamin pro hydrataci. Tuhle farmaceutickou delikátnost pořídíte v každé dobré lékárně.

Přibližná cena 320 Kč 

www.merz-spezial.cz 

Pleťová pěna
Info ikona

 

Technologie vpřed! 

RECLAR Peeler je super pomocník Ultrazvukový peeling čistí pleť do hloubky, modré světlo hojí její nedokonalosti a červené světlo ji omlazuje. Pomocí galvanizace zapracuje peeler jakoukoli pečující kosmetiku hluboko do pokožky, a zvýší tak její efekt. 

3 890 Kč 

www.reclar.cz

 

Peeling
Info ikona

 

Posila zevnitř  

Proteinové smoothie jahoda a mango KetoDiet báječně chutná a spolehlivě zasytí. Svému tělu dodáte porci kvalitních bílkovin a vápník pro zdravé kosti. 

74 Kč 

www.ketodiet.cz

smoothie
Info ikona

 

Zdravý chrup 

Stop zubnímu kazu! elmex® Gelée dentální gel (25 g) je léčivý přípravek k použití v dutině ústní. Je určen pro prevenci zubního kazu, léčbu počínajícího zubního kazu a ošetření citlivých zubů. Čtěte pečlivě příbalovou informaci. 

www.elmex.cz 

 

zdravý chrup
Info ikona

 

Krásná pleť beze skvrn  

Trápí vaši pokožku pigmentové skvrny? Právě na tento častý problém nezapomíná ani expertní francouzská dermokosmetika ACM se svoji řadou Dépiwhite. Ideálním produktem na léto je určitě Dépiwhite.M s SPF 50+, který vaši pokožku ochrání proti slunečnímu záření a díky svému patentovanému složení a účinným látkám zabrání tvorbě pigmentových skvrn. 

499 Kč 

www.drmax.cz

 

Proti skvrnám
Info ikona

 

Rychle do plavek 

D-LAB pro spalování tuků je nutrikosmetický výkonný set pro spalování tuků. Přispívá ke snižování tělesné hmotnosti, zlepšuje trávení a stimuluje trávicí systém pro vyšší kalorický výdej. 

2068 Kč 

 www.infokrasa.cz

 

Hubená do plavek
Info ikona

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA