REKLAMA
REKLAMA

Pleťový restart pleti objeven: za 7 dní o 7 let mladší

Jestli existuje elixír mládí, pak se jmenuje retinol. Vypíná kůži, zajišťuje její správnou vlhkost a pružnost, prostě na pohled omlazuje. Kosmetická společnost Avon byla jedna z prvních, která retinol začala používat. A v roce 2020 uvádí na trh další zcela inovativní technologii. V rámci řady ANEW představila značka vlastní patentovanou technologii PROTINOL TM, která v sobě spojuje retinol a protein. PROTINOL TM pomáhá podporovat tělu vlastní tvorbu kolagenu typu I a III a posiluje tím strukturu pleti. Výsledky jsou fascinující! Intenzivní 7denní kúra, která dramaticky omladí vaši pleť. 

Už po jedné ampulce je pleť svěží a vyhlazená, po 3 ampulkách je plnější, viditelně zdravější a omlazená. Po 7denním používání pleťových ampulek s protinolem dojde k obnovení až 7leté ztráty kolagenu. Vraťte své pleti typ kolagenu, který s dospíváním naše pokožka výrazně ztrácí a viditelně omládněte už za několik dní!

Avon

Odbornice z oblasti dermatokosmetiky Eva Přibylová vysvětluje: 

„Retinol (jako součást jiných produktů) omlazuje tak, že sloupne "starou" pleť a tím dojde ke stimulaci novotvorby pokožky spojené s vyhlazením, ale protinol pracuje zcela jinak. Stimuluje v pleti tvorbu kolagen typu I a III, takže pleť je vypnutá a jakoby pevněji vystlaná zevnitř.“ 

Kolagen I a III jsou tělu přirozené bílkoviny, které zodpovídají za kvalitu pokožky. Stárnutím dochází k celkovému zpomalení přirozené tvorby kolagenu obou typů. Průlomová technologie se složkou PROTINOL TM dokáže stimulovat obě složky, takže naše pleť začne rychle nabývat jemnější texturu blížící se hladkosti dětské pokožky. Ampulky můžete kombinovat s dalšími krémy řady ANEW. Například s těmi se specializovanou péčí na kruhy pod očima. AVON nabízí také denní i noční duální péči, která působí již po dvou týdnech a dlouhodobě potlačuje viditelnost tmavých kruhů pod očima. 

Změňte pravidla hry s produkty řady ANEW se superingrediencemi. Více nejen k produktům ANEW naleznete na stránkách www.avon.cz

 

Avon
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA