Rihanna přidává do svého beauty impéria nový parfém

 

Je bezesporu, že Rihanna způsobila revoluci v beauty průmyslu, když v roce 2017 představila značku Fenty. To jsme však ještě netušili, že šlo jen o krok k budování celého impéria, které dnes obsahuje make-up, skincare, pečující kosmetiku, spodní prádlo i luxusní oblečení. Nyní se vesmír “Bad Girl Riri” dočkal nového přírůstku. Je jím Fenty parfém.

Zpráva o této novince se poprvé objevila 28. července, kdy Rihanna zveřejnila na svém Instagramu černobílý portrét s jednoduchým popiskem “FENTYPARFUM COMMING SOON”. Poté se na účtu Fenty Beauty objevil i obal nové vůně v zářivé modré barvě.

 

 

Zatímco obal je velmi nápadný, samotný flakon je spíše nevtíravé hnědé až jantarové barvy, aby podtrhl unisexovou esenci. Ta samotná se jeví velmi surově, smyslně i sladce zároveň. Snoubí se v ní magnolie s pižmem a lze v ní najít i mandarinky, borůvky či stopy bulharské růže, pelargónie a pačuli. Vzniká tak jedinečná směs, která ve vás vyvolá opravdové emoce a dřívější zážitky. Ostatně jak o vůni samotné mluví RIhanna:

 

Jde o vzpomínku, zachycenou ve vůni. Nikdy ji nezapomenete.

 

Rihanna se na tvorbě parfému osobně podílela a ten tak zachycuje celou její bytost se vším všudy. Působí velmi sebevědomě i svůdně a sama zpěvačka zdůrazňuje, že nejlépe voní v jejím dekoltu. Pokud ji toužíte vyzkoušet, v prodeji je od 10. srpna a stojí 120 dolarů. 

REKLAMA