REKLAMA
REKLAMA

Víme, kam zajít v Praze na perfektní manikúru

Krásné a perfektně upravené ruce jsou základem úspěchu. A čas od času vůbec není na škodu opustit domácí manikúru a nechat se rozmazlit v kosmetickém salonu. Na 60 minut můžete hodit veškeré starosti za hlavu a jen si užívat. Vybrali jsme pro vás místa, kde vás budou hýčkat! Protože vy si to zasloužíte! 

manikura

Luqy 

Na pražském Smíchově, přímo v jeho srdci na Arbesově náměstí, se nachází nové designové nail studio Luqy. Název evokuje jak nejvyšší komfort v péči o krásné a zdravé nehty se širokou škálou pestrobarevných LAKŮ řady O.P.I., tak anglické slovo „LUCKY“, neboť špetku štěstí potřebuje tu a tam každý. Navíc je péče poskytována v prostředí, kde se budete cítit velmi příjemně a pohodlně. Vyškolené a zkušené manikérky a pedikérky O.P.I. poskytnou nejnáročnější klientele pečlivý servis, který podtrhne vaši individualitu a osobitost v té nejvyšší míře elegance a sofistikovanosti, avšak současně s maximální pozorností k vašim nehtům. Nenajde zde žádné náhražky v podobně umělých nehtů či jakýkoli nepříjemný pocit při práci s vašimi nehty. 

Arbesovo náměstí 1064/3, Praha 5

cara

 

jessica

Royal Jessica

Termální zábal, masáž, úpravu nehtů a lázeň - to vše si můžete užít na Vinohradech v salonu Royal Jessica. Procedura obsahuje komplexni ošetření s analýzou nehtů, díky které manikérka určí přesně to, co potřebují. Bonusem jsou pak rychleschnoucí laky Phénom. Vyzkoušet můžete i ošetřující šetrnými gellaky Geleration. A vzít můžete i svoji drahou polovičku, která si užije unikátní systém pánské mani, kterou značka Jessica vytvořila speciálně pro potřeby mužů.

Vinohradská 44, Praha 2

cara

 

manicura

Nehty Nehty

Už návštěva salonu Nehty Nehty je samostatným zážitkem. Dokonalý interiér, kterému designéři věnovali maximální péči, umělecká díla Pasty Onera a k tomu nejlepší podologická křesla vás tu budou hýčkat od rána do večera. Dopřát si můžete přístrojovou manikúru, GEL Color manikúru, nebo klidně vše najednou. A jelikož tady razí heslo, že „každá úspěšná schůzka začíná a končí podáním ruky“, majitelka nezapomíná ani na pánskou manikúru a pedikuru. 

Křemencova 5, Praha 1

 

 

cara
manicura

Hilarion

Specializovaná klinika vám kromě péče nejen o nohy nabídne to nejlepší z podologie. Jedná se  o první podologický institut v Česku. Poradí vám tu specialistky na manikúru, gel lak a modeláž nehtů. Mezi nabízené služby patří například Spa manikúra Jessica, gel lak Gellaration, modeláž nehtů Allesandro, masáže nebo epilace. Nás baví i „skin bar“, kde se můžete naučit, jak správně pečovat o vaši pleť pod vedením terapeuta. 

Thámova 181/20, Praha 8

manicura

 

manicura

Institut Orlane Praha

Tady si neužijete jen perfektní manikúru, ale zároveň třeba masáž nebo kosmetiku. A budete se tu cítit jako v nebi! Součástí klasické nebo přístrojové manikúry je i masáž, peeling nebo třeba zábal rukou. Při lakování se tu používají laky OPI a ORLY, u gelového lakování pak OPI Gel Color. 

Truhlářská 1109/5, Praha 1

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Elle - Predplatny

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA