Jaké beauty procedury po karanténě rozhodně nevynechat?

Když se v důsledku šíření koronaviru zakázalo cestovat, mnohé z nás to nemile rozladilo. Když nám ženám ale zavřela vláda kadeřnictví, masážní, kosmetické nebo nehtové salony, byla to s nadsázkou řečeno taková menší apokalypsa. Proto máme radost, že se postupně vše vrací zpátky k normálu a naše oblíbené „beauty spoty” už jsou zase v provozu. Na jaké procedury se objednat jako první?

 

Four Seasons

Kosmetika: AVA Spa, hotel Four Seasons Prague

Při příležitosti znovuotevření lázní AVA Spa, které jsou proslulé pro svou luxusní péči, soukromí, jedinečný výhled na Pražský hrad a vysoké hygienické standardy, Four Seasons pro klienty připravil speciální nabídku. Po dlouhém pobytu v uzavřeném prostoru a pod rouškou může být pleť mdlá, suchá a bez života a volá po ošetření, které ji rozzáří zdravím a pročistí. AvaSpa představuje „Stříbrné lymfatické ošetření“ od kosmetické značky Omorovicza, které bylo vyvinuté speciálně pro velmi náročnou pleť. Během ošetření se používají kosmetické produkty ze stříbrné řady kosmetiky Omorovicza obohacené minerálním bahnem z Maďarska, které má nejenom detoxifikační účinky ale zároveň zabraňuje stárnutí pokožky. Nabídka je platná do 31. července 2020, ošetření trvá 50 minut a stojí 2940 Kč (běžná cena 4200 Kč) 

Veleslavínova 1098, Praha

cara
Re Create Yourself

Obočí: Re Create Yourself

Beauty salon nového formátu padne do vkusu všem ženám, jež nemají tolik času, ale zároveň touží po dokonale upraveném obočí, make-upu nebo nehtech. Jak už jeho název napovídá, jedná se o anglický prefix jako recreate, remake… prostě místo, kde se můžete změnit, upravit nebo zkrášlit. A stejně jako název nese multifunkční využití, odpovídají tomu i služby. Objednejte si například balíček Re:Face, který obsahuje úpravu a barvení obočí, masku pod oči a express make-up. Cena je 1200 Kč a vše zvládnete do hodinky, třeba v pauze na oběd.

Lublaňská 652/53, Praha 

cara
Mandarin Oriental

Masáž: SPA, hotel Mandarin Oriental

Péče o mysl, tělo a ducha je klíčovou myšlenkou filozofie Spa Mandarin Oriental. Jako jediné lázně na světě se mohou pyšnit umístěním v překrásných prostorách bývalé renesanční kaple. Každá ze sedmi relaxačních místností je jedinečná a umožní vám utéct od starostí všedních dnů a plně se oddat relaxaci. Vyzkoušet můžete například intenzivní masáž, která vám uvolní svaly, a zaměřuje se na krk, záda a reflexní body na chodidlech. Při proceduře Deep Back se používá řebříčkový olej a mátový balzám, který podporuje dokonalou relaxaci svalů. Dokonalá terapie při problémech se zády a ztuhlým krkem.

Nebovidská 459/1, Praha

cara
Nehty-nehty

Nehty: Nehty-nehty 

Nechte se maximálně rozmazlovat! Ve vyhlášeném pražském salonu si můžete užít manikúru i pedikúru na té nejvyšší úrovni. Díky speciálnímu pedologickému křeslu, které patří v ČR mezi rarity, je pak možné užít si oboje zároveň. Svou kreativitu můžete vyjádřit klasickým lakem na nehty, ale zvolit můžete i extravagantnější look. Fantazii se meze nekladou. Bonusem navíc je pak výloha salonu Nehty-nehty, jež slouží jako nejmenší galerie na světě a ve které najdete díla například od Pasty Onera a dalších předním českých umělců. 

Křemencova 5, Praha 1

cara
ELLE

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.)