Express krásná: jaké beauty procedury absolvovat v pauze na oběd?

Pracovní porady, schůzky, rodina… někdy má člověk pocit, že ve svém přeplněném diáři jen stěží najde místo pro chvilku klidu, natož dlouhé sezení v beauty salonu. Máte to stejně? Pokud ano, pak vás potěší, že mnoho kosmetických ošetření se dá stihnout express. Naplánujete si jednu polední pauzu pro vaše nehty, pleť nebo vlasy. Garantujeme vám, že to udělá dobře i vaší duši. A oběd pěkně s sebou!

Procedury: mytí + foukání + natáčení vlasů + maska pod oči

čas: 45 minut

Re-create-yourself je beauty salon nového formátu a ideálním místem, když potřebujete stihnout nestihnutelné. Vyrazte sem vyzkoušet jejich express služby, kde vám zkušený personál zajistí hned několik procedúr najednou. Před prací nebo klidně v pauze na oběd tam tak zajít na osvěžení svých vlasů a masku na oči. Salon leží přímo v centru Prahy, takže neztratíte ani minutu.

Lublaňská 652/53, Praha 2

 

Re-create-yourself
ELLE

Procedury: manikúra + pedikúra + úprava obočí

čas: 90 minut

Tři v jednom se stane vaším novým heslem. Nově otevřená klinika Inka Beauty Clinic v Pařížské ulici navazuje na 45 let starou tradici známého salonu Inka. Přímo v centru Prahy tak najdete oázu klidu, kde se o vás budou najednou starat hned tři specialistky. Balíček express péče si můžete určit podle své potřeby a vyzkoušet můžete třeba i úpravu nebo prodlužování řas, depilaci či kosmetiku. 

Pařížská 7, Praha 1

 

Inka Beauty Clinic
ELLE

Procedury: maska po oči + líčení

čas: 30 minut

Čeká vás důležitý pohovor nebo večírek? Neztrácejte čas s přípravou doma a objednejte se na profi líčení. Zabere vám to půl hodinku času. Pražský salon The Brow Bar se vám na míru postará o perfektní make-up, úpravu obočí nebo vlasový styling. Bude vám stačit jen prozradit, jaké šaty budete mít na sobě a během půl hodinky budete ready vyrazit.

Týnská ulice 21, Praha 1

The Brow Bar
ELLE
ELLE

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. (Akce platí pouze pro ČR.)