První česká značka otevře butik v Pařížské ulici

Jedinečný styl a umělecký punc dodá butiku světoznámý holandský designér Marcel Wanders, který stojí za designovými projekty pro významné domy Louis Vuitton, Alessi nebo Bisazza. Se společností ALO jewelry však nespolupracuje poprvé. Je to již 14. projekt, který pro tuto značku navrhuje, se samotným brandem ALO diamonds má však premiéru. Nový butik má ambice stát se pýchou Pařížské ulice, definovat jej má originalita, již doplní unikátní kolekce luxusních šperků. Návštěva se tak pro každého klienta stane nezapomenutelným zážitkem, což slibuje i Alojz Ryšavý, zakladatel a CEO ALO diamonds. „Otevření butiku v Pařížské ulici je dalším logickým krokem v rozvoji naší značky, která reprezentuje to nejlepší z českého klenotnictví,“ říká Ryšavý.

ALO Diamonds

České klenotnictví světové úrovně

Kreativní ateliér společnosti ALO diamonds se za 27 let své existence zařadil mezi největší v Evropě, na českém a slovenském trhu je leaderem ve výrobě a prodeji diamantových šperků a diamantů. Symbolizuje kvalitu a luxus, jeho diamantové šperky si získaly světové uznání. Společnost při výrobě využívá nejmodernější klenotnické technologie na nejvyšší úrovni, diamanty a drahokamy vybírá na světových burzách stejně jako věhlasné šperkařské brandy celého světa. Návrhy samotných klenotů pak vznikají přímo v ateliéru ALO diamonds v Praze.

Společnost si totiž zakládá na nejvyšším provedení kvality, proto se šperky vyrábí ve vlastní dílně, aby mohla být precizně kontrolována jejich kvalita. O ní svědčí i skutečnost, že své klenoty si zde našla řada významných osobností, mezi nimi například česká wimbledonská vítězka Petra Kvitová. Šperky od ALO diamonds však jen nezdobí, představují i investiční příležitost. Právě díky kvalitě a zpracování se jedná o nadčasové kousky, které velmi příznivě stoupají na hodnotě, což z nich činí i rodinný poklad.