Pomáhejte módou spolu s ELLE a navštivte charitativní bazar

Pomáhat se dá různými způsoby. Třeba i koupí pěkného šperku, klobouku nebo kabelky. Pokud si i vy chcete udělat radost nějakým luxusním kouskem za zlomek ceny a zároveň podpořit obyvatele Ukrajiny, dorazte za námi na charitativní bazar ELLE. Čeká vás milá a přátelská atmosféra, šťavnaté a především zdravé občerstvení Goodlok, bublinky a hlavně spousta stylového oblečení a designových doplňků.

Do bazaru věnovaly své věci i známé tváře – modelky Tereza Maxová, Daniela Peštová a Barbora Podzimková, herečky Aňa Geislerová a Petra Nesvačilová, moderátorka Zorka Hejdová a influencerky Alex Sedláčková a Eliška Chomisteková. Některé z nich se akce aktivně zúčastní i v roli prodávajících.

Charitativní bazar proběhne v neděli 27. března na pražském Smíchově. Navštívit ho můžete kdykoliv od 10 do 16 hodin. Veškerý výtěžek poputuje na konto Člověka v tísni – SOS Ukrajina.

 

Kompletní informace o tom, jak je možné Ukrajině pomáhat, najdete zde. Vybrat si můžete z mnoha možností, ať už se jedná o finanční, hmotnou nebo psychologickou podporu.

Předplatné Elle

Elle cover
REKLAMA