Dny Apetit i Apetit piknik se nezadržitelně blíží

Inspirace z červnového vydání

Co vás čeká na stránkách nového Apetit? Vychutnejte si s námi večeře s těstovinami či ty nejlepší jahodové recepty z naší nové kuchařky, uspořádejte pro přátele hostinu pod širým nebem, naučte se kouzlit s tortillami, zpracovat kedlubnové listy nebo připravit pravé italské rizoto. Podělíme se s vámi i o recepty na luxusní snídaně a naše tajné finty, jak děti bez nátlaku naučit jíst více luštěnin či zeleniny. Těšit se můžete i na rozhovor s čerstvou vítězkou soutěže Peče celá země Martinou Kynstlerovou.

 

Krása se s uměním potkala pro dobrou věc

elle.cz

 

Dny Apetit – online festival kvalitního jídla a pití

Vydejte se s námi do gurmánského světa plného vyladěných chutí. Týden plný výhodných nákupů, slev a dárků proběhne od 13. do 19. června. Nákupní akce Dny Apetit přináší jedinečnou nabídku lokálních výrobců a partnerů, jejichž výběr pečlivě sestavil tým časopisu Apetit. Delikatesy, alko i nealko nápoje, spotřebiče, dekorace, poukazy do restaurací a kaváren, kuchařky – to vše můžete během Dnů Apetit pořídit za nejlepší ceny nebo se můžete těšit na dárek k nákupu. Detaily všech nabídek včetně informací o stažení mobilní aplikace a odemčení kuponů najdete právě v červnovém čísle. Lahůdkové Dny Apetit si můžete užívat po celý týden v e-shopech i v kamenných obchodech, kavárnách a restauracích. Jiné exkluzivní nabídky pak uplatníte osobně na Apetit pikniku.

11. Apetit piknik – nejlepší gastronomická party pod širým nebem

Pomyslným vyrcholením Dnů Apetit je pak 11. Apetit piknik. Přijďte za námi 18. června do pražské Grébovky, začínáme už v 10 hodinVstup je pochopitelně zdarma. Na gastronomickém trhu časopisu Apetit můžete po celý den ochutnávat dobroty oblíbených prodejců, nejlepších restaurací i odvážných kulinářů. K nim vám naservírujeme spoustu skvělé zábavy. Těšte se na setkání s redakcí Apetitu, kuchařské show, workshopy, divadlo, hudbu a další lahůdkový program, který si užije opravdu každý. Program Apetit stage, kterým vás bude celý den provádět oblíbená moderátorka Kristina Kloubková, přehled všech prodejců, mapku i naše redakční tipy také najdete na stránkách červnového vydání. Těšíme se na vás!