Nekonečná zima? S dobrou knížkou a ve skvělém křesle klidně

Zima nás letos jen tak neopustí. Teploty kolísají kolem nuly a zdá se, že ještě nějakou dobu budeme muset zůstat všichni doma a v teple. V pořádku. Alespoň bude dostatek času na odpočinek a všechny ty úžasné knížky, které letos vyšly. Už jste se zapojili do našeho Book Clubu ELLE? Každý měsíc pro vás vybíráme ty nejlepší knihy, za které se klidně zaručíme naším krkem. Tou únorovou jsou Pražské příběhy od Dana Hrubého o zapomenuté tváři našeho hlavního města a vydržíte u ní celé hodiny.

Abyste si užili chvíle příjemného odpočinku na maximum, vsaďte kromě skvělého čtení také na kvalitní křeslo. Nás si získala elegantní italská klasika – přelomové relaxační křeslo Re-vive od Natuzzi, které vám poskytne nekonečný komfort. Je totiž inspirováno lidskými pohyby. Umí se ohýbat, natahovat, přizpůsobovat a plynule měnit své polohy stejně jako vy. V tomto křesle si budete připadat jako ve stavu beztíže, protože Re-vive umí podporovat i ty pohyby, které nevnímáte. Vyzkoušejte, a pak už jen relaxujte.

Náš favorit? Sexy vínová, protože: red is the new black!

Nyní navíc můžete využít speciální únorové nabídky spojené s oslavou sv. Valentýna a pořídit sobě či svým milovaným křeslo Re-vive za zvýhodněnou cenu. Sleva 15% na křeslo Re-vive nebo jiná solitérní křesla je platná pouze do 14. 2. 2017.

Více o křesle Re-vive a dalších designových produktech společnosti Natuzzi objevíte na stránkách www.natuzzi.cz.

EBC promo