Baby Bieber je na cestě! Justin a Hailey oznámili šťastnou novinku

Těhotenství, díky bohu!

V kuloárech se o tom šeptalo jako o jedné z možností, proč se Bieberovi vyhýbají světu. Větší pravděpodobnost se ale přisuzovala Justinovým psychickým problémům, kterými měl v posledních měsících údajně trpět. Kvůli nim měl rušit i svá vystoupení včetně jednoho z nejvýznamnějších, a to o poločasové pauze na Super Bowlu. Ruku v ruce s tím měly jít i manželské problémy, a to i přesto, že se Hailey měla maximálně snažit poskytovat Justinovi veškerou možnou podporu. Když se pak pár neobjevil ani na Met Gala, kde byli v předchozích letech pravidelnými hosty, situace se zdála být opravdu vážná. Díky bohu se ale ukázalo, že příčina všech společenských odmlk populárního páru má to nejlepší možné vyústění – Haileyino těhotenství.

Mohlo by se vám líbit

Justin Bieber se na Instagramu rozplakal. Hailey reagovala podivně

Justin Bieber svými posledními snímky na Instagramu vyvolal mezi sledujícími poprask, když nahrál několik fotek, na kterých pláče. Okamžitě se strhla vlna otázek a spekulací, co se zpěvákovi stalo. Probírá se vše od psychických problémů, po rozchod s manželkou Hailey. Ta mu na emotivní příspěvek zareagovala velmi zvláštně.
elle.cz

Spekulace v minulosti 

Hailey se přitom už v minulosti několikrát svěřila, že má obavu mít děti. Původně se domnívala, že bude mladou matkou, ale jak roky přibývaly, nezdálo se jí, že by už přišel ten správný čas. Těžko říct, jestli je toto těhotenství spontánním produktem jejich manželství, které přišlo právě tehdy, když byl ten správný čas, nebo jestli se Bieberovi o založení rodiny snažili už delší dobu a teprve nyní to konečně vyšlo. Kolem Bieberových se o těhotenství objevila už spousta spekulací, ale žádná se nepotvrdila. Ta nejdůvěryhodnější pocházela z videa, které natočil paparazzi a které se brzy stalo virálním. Je na něm zachycen Justin s Hailey a přáteli, z nichž jeden prý řekne: „Vím, že jsi těhotná, ale…“ načež Justin okamžitě hovor utiší.Nejsem těhotná, nechte mě být,“ napsala následně Hailey na svůj Instagram. Jestli se jednalo o omyl nebo o pokus stát se rodiči, který bohužel nevyšel, se dnes už dozvíme jen těžko.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Modlitby vyslyšeny

Spekulace zesílily ve chvíli, kdy Haileyin otec před pár měsíci napsal na svůj Instagram prosbu, aby se fanoušci modlili za Justina a jeho dceru, kteří zřejmě měli v tu chvíli prožívat zásadní okamžiky svého života a vztahu. Hailey se za to na svého otce zlobila a není se čemu divit. Pokud byla na počátku těhotenství, nic si žena v té chvíli nepřeje více, než nic nezakřiknout a nestrhávat na sebe pozornost. Stephen Baldwin o modlitby pro svou dceru a jejího manžela požádal koncem února, což by vzhledem k velikosti Haileyina bříška mohla být přesně ta doba, kdy mohla prožívat první týdny těhotenství. Teď už se nedá dále mlžit, a tak se jeden z nejpopulárnějších párů současného showbussinessu rozhodl o svou nejšťastnější novinku v životě podělit s veřejností. Udělali to – jak jinak – prostřednictvím svých sociálních sítí. Na videu a sérii snímků je vidět Justina a Hailey jak obnovují svůj slib a Hailey, oblečená do obepnutých bílých krajkových šatů, si hladí viditelně vystouplé bříško. Oba při tom vypadají velmi vážně a zároveň šťastně, jako by si dobře uvědomovali, jakého požehnání a štěstí jim bylo dopřáno. I my jim k jejich krásné novince gratulujeme a přejeme všem třem zdraví, psychickou vyrovnanost a klid, aby si tyto krásné dny mohli užít.

Mohlo by se vám líbit

Velké změny u Biebrových. Je na spadnutí rozvod nebo dítě?

Hailey a Justin Biebrovi jsou neustále pod drobnohledem veřejnosti. Jejich vztah se bouřlivě přelévá jako voda ve sklenici. Jednou se zdá, že je na spadnutí rozvod, podruhé, že na světě není zamilovanější pár a že musí každou chvílí oznámit přírůstek do rodiny. Hailey přiznala, že u nich doma na stole byla obě témata. Jak to tedy s nimi bude?
elle.cz

Zdroj: Instagram (@justinbieber) a ELLE.cz