REKLAMA

ELLE & Book Therapy: co si přečíst v měsíci květnu

REKLAMA

Ať už jste vášnivý čtenáři, nebo prostě jen hledáte knížku, která vám zpříjemní dlouhé chvíle, pražské knihkupectví Book Therapy si pro vás připravilo každoměsíční tipy na naprosté novinky i klasiku, která by neměla chybět ve vaší knihovně nebo na konferečním stolku. 

 

Book Therapy

Read This if You Want to Be YouTube Famous

Je snad k tomu třeba něco dodávat? Nejlepší tipy na tvoření obsahu a budování základny fanoušků, tajemství nejslavnějších YouTuberů a také praktické a technické rady včetně toho, jak upravit videa, vydělat peníze a vypořádat se s trolly. 

cara
Book Therapy

The Fashion Book

Kultovní bestseller. Kniha je nyní aktualizovaná, takže v ní najdete více než 500 největších módních jmen od A do Z. Od Coco Chanel, Issey Miyake, Kate Moss, Erdema a Richarda Avedona po „nováčky” jako Virgil Abloh, Gosha či Alessandro Michele. Tohle je fashion bible, kterou potřebujete mít doma. 

cara
Book Therapy

Living On Vacation

Tahle kniha je sen. Obsahuje úchvatnou sbírkou současných domů, které byly navržena tak, aby se v nich skvěle relaxovalo. Soukromé ostrovy, klidné chaty u jezera i intimní horské úkryty a odlehlé pouštní vily... Vsadíme se, že byste se do každého z těchto rájů na zemi chtěli nastěhovat. I my. 

cara
Book Therapy

Helmut Newton SUMO 20th Anniversary

Další #MUSTHAVE! První vydání fotografické monografie Helmuta Newtona vyšlo před dvaceti lety v limitované edici deseti tisíc signovaných kusů. V dnešní době tehdy vydané knihy dosahují na aukcích desetinásobku své původní hodnoty a výtisk označený číslem jedna se stal vůbec nejdražší prodanou knihou 20. století. Dvacet let od uplynutí této události se Taschen rozhodl připomenout výročí svého úspěchu a znovu zprostředkovat drsnou a upřímnou krásu fotografií Helmuta Newtona. 

cara
Book Therapy

Kapesní atlas Oblaka

Znáte všechny druhy oblaků, která vám při putování krajinou plují nad hlavou? Podle nás super dárek.

cara
ELLE

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.)

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA