Gucci přepisuje pravidla fashion kampaně s novou talk show

 

Nápad kreativního ředitele Alessandra Michele vytvořit televizní formát typu hollywoodských talk show přišel v době, kdy značka Gucci slaví sté výročí své existence. “Rozhodl jsem se představit koncept “beloved” lehce ironickou cestou. Nechal jsem se inspirovat faktem, že kabelky pro mne představují protagonisty mého života a stejně tak to má i mnoho jiných lidí,” uvedl Michele.  

Kabelky často žijí svým vlastním životem a je obvyklé je pojmenovat po nějaké celebritě, která se stala múzou k jejich designu. Právě díky těmto velkým osobnostem jsou i názvy kabelek mocné a nesmrtelné. V Gucci talk show tak září na křeslech hostů dvě hvězdy - skutečný talent i ikonický doplněk.

Gucci feat. Balenciaga: Spolupráce století, o níž budeme mluvit roky!

elle.cz

Výsledkem celého konceptu, který zafungoval jako čerstvý vánek marketingu v módním světe, je kolaborace s kultovní umělkyní, fotografkou a režisérkou Harmony Korine jež zaštítila celou kampaň plnou hvězd. Moderátor James Corden vyzpovídal dnes již klasickou Gucci tvář - Harryho Stylese, který předvedl černou kabelku Jackie 196 či herečku Dakotu Johnson, jež zazářila v kampani Gucci Bloom a jenž třímala v hostovském křesle legendární Dionysus bag. Mezi dalšími se v provizorním studiu představily komička Awkwafina, ikona Diane Keaton, sportovkyně Serena Williams a IT girl Sienna Miller.

Kabelky, které můžete vidět v jednotlivých talk show, jsou součástí čtyř Gucci Beloved linií. Jde o odkaz k minulosti luxusního módního domu a vlastně jde i o jistou definici přítomnosti. Každá je navržena Alessandrem Michele se současným přístupem k archivním prvkům. Jde o nadčasové kousky, které přímo křičí Gucci a přitom jsou naprosto klasické a odolávají trendům.  

“Naprosto zbožňuji a miluji své kabelky. Možná jsou dokonce mou největší láskou a mým oblíbeným doplňkem. Proto pro mne bylo naprosto přirozené nazvat tuto kolekci “Beloved”. Toto jméno zkrátka vychází z mé osobní zkušenosti a pramení z čisté lásky.” tvrdí Michele.

 

HARRY STYLES

 

DAKOTA JOHNSON

 

DIANE KEATON

 

SERENA WILLIAMS

 

AWKWAFINA

 

SIENNA MILLER

“Malý, tlustý a ošklivý,” klan Gucci kritizuje film o své rodině

elle.cz