REKLAMA

Plus-size modelky v hlavní roli! Jak si vede reality show Thick House?

REKLAMA

 

Celý počin produkuje mediální společnost The Shade Room aka TSR, kterou založila Angelica Nwandu v březnu 2014. Zaměřená především na obsah sociálních sítí, nabízí The Shade Room několik svébytných reality shows a také zpravodajství ze světa showbyznysu aktualizované každou hodinu. Ač platforma od svého založení trendovala především v afroamerické komunitě, začíná si získávat pozornost nejen širší veřejnosti, ale také kritiků. Americký deník The New York Times ji nedávno tituloval „TMZ Instagramu“. A proč zrovna The Shade Room? Darling, you dont know what shade is? Přece drby!  

První díl zatím přinesl obeznámení se s modelkami a sugestivní atmosféru. V každé epizodě účastnice procházejí konkrétními výzvami, ne jejichž základě jsou poté souzeny. Z reakcí je znát, že show nepodléhá přílišné dramaturgii. Přirozeně ale můžeme čekat předem připravené zvraty. Jedna z porotkyň soutěže a zároveň hlavní moderátorka Toccara Jones (úspěšná plus-size modelka a účastnice jedné z předchozích řad America´s Next To Model) se nechala v rozhovoru pro magazín Nylon slyšet: „Víte, co bude ovlivňovat moje finální rozhodnutí? Chci je vidět, jak kráčí po schodech dolů. Až tehdy to pro mě bude skutečné a autentické. Děláme autentickou reality show.“

 

 

Navíc Thick House se chlubí velkým zastoupením etnicky rozmanitých tváří. Tím komunikují transparentní diverzitu a boří mýty o skutečném ideálu krásy ještě víc. „Navazujeme na progresivní vkus, který vidí krásu i tam, kde zatím zůstává skryta,“ doplňuje Toccara. Jsem velmi hrdá na to, že jsem součástí takového projektu. Mezi sedmi soutěžícími zatím vyčnívá dvaceti osmi letá afro-latino Američanka jménem Breanna Brim. Breanna pochází z Bakersfieldu v Kalifornii a coby dosavadní servírka doufá, že zahájí úspěšnou kariéru modelky. Její instagram už teď rezonuje a přirozená krása Breanny motivuje ženy i muže k nahlížení na plus-size fenomén ze zcela jiného úhlu. Pokud vás zajímají další inspirativní epizody, které zatím zcela odzbrojujícím způsobem komunikují lásku k vlastnímu tělu, mírám a křivkám, takzvanou body positivity, nalaďte se Facebook watch.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA