REKLAMA

Červnová Elle vás naučí cítit se skvěle ve svém těle

REKLAMA

 

Přečtěte si titulní power story s Rosií Huntington-Whiteley, která je nejen úspěšnou modelkou, ale také zdatnou podnikatelkou v módní branži. V otevřeném rozhovoru bez příkras líčí, proč s partnerem Jasonem Stathamem ukázali Hollywoodu záda, a dělí se o spoustu dalších zajímavostí. 

Letní fashion divočina: Pestré odstíny a nápadné potisky. Konečně přichází intenzivní sezona plná barev, připravte se na ni včas!

Dřina na hranici fyzických možností, akné, kila navíc či sžíravá vnitřní nejistota. Čtveřice známých osobností ve složení Miřenka Čechová, Bára Podzimková, Bára Bartáková a Hanka Vagnerová píšou dopis svému mladšímu já: Že to zvládnou a bude líp. Věřte tomu i vy. 

Objevte účinnou zpevňující a omlazující techniku: na gua sha masáž přísahají nejen celebrity! 

Vyzkoušeli jsme nejnovější řešení, jak zatočit s celulitidou, chutí na sladké či kily navíc nebo jak mít tu nejjemnější pokožku, ale nejen to. Zjistěte, které inovativní produkty opravdu fungují! 

Poznejte spolu tajemství té nejlepší péče nejen o tělo, ale i o duši. Červnová ELLE vám navíc díky praktickému pouzdru na respirátor pomůže ochránit to nejcennější: vaše zdraví.

 

 

Vydání až ke dveřím zdarma

Červnové vydání si můžete objednat až do své schránky za speciální cenu a poštovným zdarma na tomto odkaze. Nově si ELLE můžete také přihodit k nákupu na Rohlik.cz.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA