Místo hudebních festivalů si poslechněte tato nová alba

I přes to, že se hudebních festivalů během léta nejspíš nedočkáme, máme pro vás fajn alternativu. Co si podobnou akci udělat u vás na zahradě? Pozvěte přátele, pořiďte si kvalitní reproduktory (pozor, na plné pecky pouštět pouze do 22. hodiny!), nakupte zásoby drinků a protančete celou noc. Pokud vám chybí hudební inspirace, pak jste na tom nejlepším místě. Zjistili jsme pro vás, která nová alba stojí za to, aby si vysloužila čestné místo ve vašem prázdninovémplaylistu.

 

Lady Gaga - Chromatica

Popovou divu asi není potřeba více představovat. Její nové album ale rozhodně ano. Zazpívala si v něm například s Arianou Grande nebo Eltonem Johnem. Díky své dynamice se hodí nejen na zahradní party, ale také k běhu nebo do fitka. Písnička Replay vás ráno nakopne víc než to nejsilnější espresso, co si jen dokážete představit.

ELLE

 

Kygo - Golden Hour

Kdo by nemiloval západy slunce? Pokud hodláte strávit léto převážně u nich, pak musíte mít toto album ve svých sluchátkách. My se zamilovali do písničky Higher Love s Whitney Houston. Dodá vám odvahu i naději a vždy také dobrou náladu.

ELLE

 

Dua Lipa - Future Nostalgia

Přesuňte se do budoucnosti s Duo Lipou! Po jejích peckách budete mít nejen více energie, ale také spoustu nových nápadů a elánu. Jen malé upozornění, pravděpodobně budete smutní až zjistíte, že album trvá pouze 37 minut. Doporučujeme proto nastavit opětovné přehrání.

ELLE

 

Lenny - Weird & Wonderful

Co by to bylo za seznam, kdyby na něm chyběl český umělec. My se zamilovali do Lenny a její nové tvorby. Ta má kromě chytlavých melodií také krásnou vizuální stránku, a tak v ELLE prostě nemůže chybět. Stejně tak jako duet s Marpem na konci alba.

ELLE

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. (Akce platí pouze pro ČR.)