REKLAMA
REKLAMA

Louis Vuitton obléká už i herní průmysl

Pokud stejně jako já nepatříte mezi fanoušky počítačových her, tato novinka by vám i přesto neměla uniknout. Jedná se totiž o spolupráci s luxusní módní značkou a ty my v ELLE zbožňujeme. Módní dům Louis Vuitton se letos stal partnerem League of Legends World Championship, což je takové největší mistrovství světa v oblasti e-sportů. Kromě toho, že trofej pro vítěze má obal s LV monogramem, hráči ocení i nové varianty postav v oblečení od Nicolase Ghesquièra.

Není divu, že francouzská oděvní velmoc expanduje i do čím dál více rozvíjející se oblasti gamingu. Návrhář Nicolas Ghesquière vyvinul ve spolupráci s Riot Games nový unikátní skin (variantu postavy), který značkové kousky oblékne. Kdo by nechtěl hrát za hrdinku v oblečení od Vuittona? Že bych dala počítačovým hrám přece jen šanci? Na postavě se jménem Qiyana mě láká nejen její outfit, ale také účes, čelenka a make-up. Teď jen zjistit něco o pravidlech. Kdo se přidá do bitvy?

Věděla jste, že videoherní byznys dnes vynáší víc než filmový s hudebním dohromady a čím dál víc nás žije ve světě digitálních jedniček a nul? To platí i v prostředí profesionálních hráčů, kteří v sobě odmala pěstují disciplinovanost olympijských atletů: i v něm jste buď jednička, nebo nula. Více se dočtete v aktuálním čísle ELLE Man a článku Kateřiny Hanáčkové, jehož exkluzivní ukázku vám přinášíme právě zde: https://www.elle.cz/elleman/elle-man-z-hrace-pocitacovych-her-miliardarem

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA