Vít Schlesinger: Změň své návyky, změň svůj život

 

Vít Schlesinger je konzultant a stratég vrcholových sportovců, zakladatel myšlenky celostního přístupu k osobnímu růstu, úspěchu a spokojenosti – Sporthackingu. Spolupracuje s řadou atletických hvězd a olympioniků. Vítek je zakladatelem Sporthacking Institutu, který má za úkol přenášet myšlenky a know how ze světa vrcholového sportu blíže k lidem a podílet se na jedné ze zásadních otázek dneška: work-life balanc. 

Před 15 lety se v USA dostal k práci s mladými olympijskými talenty v oblasti kondiční přípravy a fitness, poté spolupracoval s kanadským biatlonovým a běžkařským národním týmem. Postupem času si čím dál tím více začal uvědomovat propojení a zásadní souvislosti mezi maximálním výkonem, správnou stravou, biochemií těla, mentální přípravou a štěstím. Své experimenty staví na vědeckých faktech a každé z doporučení bylo ověřeno vlastní praxí. Díky ELLE ACADEMY můžete i vy jeho poznatky využít ve svém životě.

 

„Naučím vás být mistry svého fyzického a mentálního těla.“

 

O čem bude jeho přednáška? Náš život je schován v návycích, což je soubor chování, emocí, zvyků a myšlenek, které neustále opakujeme, než se stanou automatickými. Což když jsou ale některé návyky špatné a my o tom ani nevíme? Jak si je uvědomit, jak je změnit a proč je zásadní mít sama sebe v dnešní době pod kontrolou? 

Magdalena Wavle: Co je důležité pro leadery v  nové době?

elle.cz

Co vás čeká na druhé online ELLE ACADEMY?

Pavlína Louženská vás uvede do celého odpoledne již v 17:00, stane se vaším průvodcem mezi jednotlivými řečníky a rozloučí se s vámi až ve 20:00, kdy event oficiálně končí. Poslechnete si úvodní slovo přímo od naší šéfredaktorky Valentiny Nízké a na ní už plynule naváže Radka Dohnalová s Petrem Havlíčkem z Atairu, kteří vám ukáží, jak vytvářet nové příležitosti v businessu i v životě nehledě na okolnosti. Protože chceme, abyste tyto tři hodiny využili do úplného maxima a dozvěděli se co nejvíce, povede Radka ještě panelovou diskuzi, kam si pozvala opravdu inspirativní hosty, jež dokázali skoro až nemožné: Veroniku Vávrovou z Kus koláče, Jana Lukaševiče z Energie Lékařům a Michaelu Lhotkovou z ČSOB a vy uvidíte, jak se chopit příležitostí v praxi. 

Magda Wavle, Head of Talent & Capabillity ve Vodafonu vás naučí, jak vykročit na cestu k budoucnosti leadera v nové době, Hana Púllová z CEO Digiskills s vámi nasdílí všechna svá moudra z oblasti digitálních dovedností a osobní efektivity a biohacker Vít Schlesinger vám ukáže, jak je důležitý vědomý přístup k vlastnímu životu. 

Pokud se rozhodnete, že ELLE ACADEMY stojí za vaši pozornost, chcete investovat sama do sebe a toužíte rozvíjet svůj potenciál, kupte si vstupenku již dnes. Standardní cena je 299 Kč/99 Kč pro předplatitelky ELLE. Nebo si můžete zakoupit VIP lístky za 599 Kč (jejich počet je omezen) a dostanete navíc cardholder ALEXMONHART, aktuální číslo ELLE a zápisník s tužkou ELLE. 

ELLE ACADEMY VOL. 2: OBJEVTE S NÁMI SVŮJ PLNÝ POTENCIÁL

elle.cz