Radka Dohnalová & Petr Havlíček: Jak vytvářet nové příležitosti?

 

Radka Dohnalová

Radka je podnikatelka, která věří, že klíčovou dovedností pro úspěšný rozvoj je schopnost se nejen učit nové dovednosti, ale také umět opouštět ty, které ztrácejí na relevanci. Jejím posláním je rozvíjet vzdělávání a leadership v mezinárodním měřítku.  

Radka je zakladatelkou a ředitelkou ATAIRU, mezinárodní vzdělávací společnosti patřící mezi deset nejlepších společností zaměřených na rozvoj leadershipu v Evropě. Současně působí i v managementu rodinné firmy Felicity Hotels, kde je zodpovědná za resorty, v nichž propojuje vzdělávání se zdravým životním stylem. 

Radka je uznávanou autorkou programů na rozvoj autentického a adaptivního leadershipu a expertkou, která se aktivně zapojuje do odborné diskuze o budoucnosti leadershipu. Také je často citována a prezentována v médiích (Forbes, Profit, Marie Claire, Czechcrunch ad.). Před založením ATAIRU Radka působila v McKinsey a v OSN. Získala rovněž titul MBA na Harvard Business School. Dnes Radka žije s manželem a třemi dětmi střídavě v Praze a ve Špindlerově Mlýně. 

Petr Havlíček 

V uplynulých 12 letech zastával Petr řadu pozic v top managementu mezinárodních společností Imperial Tobacco, Heineken a Mast Jaegermeister (bývalé Rémy Cointreau). Během svého působení vedl mezinárodní, různorodé týmy v oblastech brand a trade marketingu, korporátní komunikace, a business strategie. Za tu dobu vybudoval, rozvíjel a vedl více než deset různých národních a mezinárodních týmů na třech kontinentech.

Vedle svých hlavních zodpovědností se věnoval také projektům firemní transformace, programům rozvoje firemního brandingu, korporátní kultury a zaměstnanecké spokojenosti. Petr je skálopevně přesvědčený, že díky novým technologiím se nám otevírá prostor pro mnohem efektivnější cesty učení a rozvoje našeho potenciálu. A neznamená to jen nový přístup k novým poznatkům, ale také otevřené dveře k nejlepším a nejinspirativnějším osobnostem z celého světa. Stačí jen vstoupit.

ELLE ACADEMY VOL. 2: OBJEVTE S NÁMI SVŮJ PLNÝ POTENCIÁL

elle.cz

Co je ELLE ACADEMY?

"Svět se mění. Adaptujte se na nové podmínky a využijte výzev." Tak zní claim již druhé odpolední online akce ELLE ACADEMY, která je určena především ambiciózním ženám, jež se chtějí posunout v profesním životě, rozvíjet své schopnosti a dovednosti. Cílem je přinést nejen motivaci a inspiraci, ale především konkrétní praktické rady, tipy a případové studie z oblasti osobního rozvoje, komunikace nebo leadershipu. Samozřejmostí jsou i souhrnné závěry z přednášek, které obdrží každý registrovaný účastník ve formě pdf.

Pokud se rozhodnete, že ELLE ACADEMY stojí za vaši pozornost, chcete investovat sama do sebe a toužíte rozvíjet svůj potenciál, kupte si vstupenku již dnes. Standardní cena je 299 Kč/99 Kč pro předplatitelky ELLE. Nebo si můžete zakoupit VIP lístky za 599 Kč (jejich počet je omezen) a dostanete navíc cardholder ALEXMONHART, aktuální číslo ELLE a zápisník s tužkou ELLE. 

Jaká byla první konference ELLE ACADEMY?

elle.cz