ELLE ACADEMY VOL. 2: OBJEVTE S NÁMI SVŮJ PLNÝ POTENCIÁL

 

"Svět se mění. Adaptujte se na nové podmínky a využijte výzev." Tak zní claim již druhé odpolední online akce ELLE ACADEMY, která je určena především ambiciózním ženám, jež se chtějí posunout v profesním životě, rozvíjet své schopnosti a dovednosti. Cílem je přinést nejen motivaci a inspiraci, ale především konkrétní praktické rady, tipy a případové studie z oblasti osobního rozvoje, komunikace nebo leadershipu. Samozřejmostí jsou i souhrnné závěry z přednášek, které obdrží každý registrovaný účastník ve formě pdf.

Zajímá vás, jak proběhl první event ELLE ACADEMY a co jste se v něm mohli naučit? Podívejte se zde:

Jaká byla první konference ELLE ACADEMY?

elle.cz

Co vás čeká na druhé online ELLE ACADEMY?

Pavlína Louženská vás uvede do celého odpoledne již v 17:00, stane se vaším průvodcem mezi jednotlivými řečníky a rozloučí se s vámi až ve 20:00, kdy event oficiálně končí. Poslechnete si úvodní slovo přímo od naší šéfredaktorky Valentiny Nízké a na ní už plynule naváže Radka Dohnalová s Petrem Havlíčkem z Atairu, kteří vám ukáží, jak vytvářet nové příležitosti v businessu i v životě nehledě na okolnosti. Protože chceme, abyste tyto tři hodiny využili do úplného maxima a dozvěděli se co nejvíce, povede Radka ještě panelovou diskuzi, kam si pozvala opravdu inspirativní hosty, jež dokázali skoro až nemožné: Veroniku Vávrovou z Kus koláče, Jana Lukačeviče z Energie Lékařům a Michaelu Lhotkovou z ČSOB a vy uvidíte, jak se chopit příležitostí v praxi. 

Magda Wavle, Head of Talent & Capabillity ve Vodafonu vás naučí, jak vykročit na cestu k budoucnosti leadera v nové době, Hana Púllová z CEO Digiskills s vámi nasdílí všechna svá moudra z oblasti digitálních dovedností a osobní efektivity a biohacker Vít Schlesinger vám ukáže, jak je důležitý vědomý přístup k vlastnímu životu. 

Pokud se rozhodnete, že tato akce stojí za vaši pozornost, chcete investovat sama do sebe a toužíte rozvíjet svůj potenciál, kupte si vstupenku již dnes. Standardní cena je 299 Kč/99 Kč pro předplatitelky ELLE. Nebo si můžete zakoupit VIP lístky za 599 Kč (jejich počet je omezen) a dostanete navíc cardholder ALEXMONHART, aktuální číslo ELLE a zápisník s tužkou ELLE. 

ELLE Academy: Alex Monhart vytvořila originální pouzdro na vizitky

elle.cz