5 svetrů, bez kterých se na podzim neobejdete

Venku začíná být dříve tma, všichni jsou více unavení a řešení toho, co si dnes vzít na sebe, začíná být tou nejtěžší olympijskou disciplínou. Bude zase pršet nebo vysvitne sluníčko? Bude mi celý den zima jako minule nebo budu vypadat zachumlaná v šále na ulici jako blázen? Nad podobnými obavami mávněte rukou a udělejte si radost koupí nového svetru. Těch není stejně jako lásky, kávy a bot nikdy dost! Jaké jsou v kurzu tento podzim?

 

Kašmír nadevše

Vlna získávaná ze srsti kašmírské kozy patří dlouhodobě k nejvyhledávanějším materiálům. Nejen, že vám déle vydrží, ale svetr z něj je dokonale hebký a velmi hřejivý.

 

Svetr vaší babičky

Sexy trend letošní sezony zní jasně – hledejte v babiččině skříni. Čím starší a zdobenější, tím více trendy. Výrazné knoflíky i bambulky vítány stejně tak jako domácí výroba.

 

Od táboráku

U rozpáleného ohně na konci babího léta je nám nejlépe v něčem teplém a často také nehezkém. Isabel Marant dal tomuto táborákovému svetru zcela jiný rozměr. Doplnil o balónové rukávy a dal mu tak puc modernosti i originality.

 

Baletčin svetřík

I tanečnicím není vždycky teplo a proto si přes své dresy oblékají elegantní a velmi jednoduché svetry s dolním zavazováním na mašli. Co se jimi inspirovat? Jen pozor aby vás nezavolali na prkna Národního.

 

Polo – svetr

Nechce se vám ještě na dno skříně uklidit oblíbené polo tričko? Nezoufejte a zamilujte se spolu s námi do tzv. polosvetru. Co tento s palmou v naší galerii? Summer, we miss you!

EBC promo